fbpx

Перша лінія технічної підтримки

Перша лінія техпідтримки служить “єдиною точкою входу” для клієнтських питань і заявок. У замовників експлуатується цілий парк різноманітного обладнання та в разі, коли потрібно здійснювати взаємодію безпосередньо з технічною підтримкою виробника, у персоналу замовника можливе виникнення цілого ряду нюансів, які впливають на швидкість вирішення виниклої проблеми.

Фахівці першої лінії техпідтримки встановлюють якісні характеристики звернення, наприклад: виставляють пріоритети, запитують додаткову інформацію, класифікують і формують заявки в зрозумілому для центру підтримки виробника вигляді і т.д.

Найпростіші проблеми перша лінія може вирішити самостійно, покладаючись на свою профільну експертизу та досвід. Залежно від специфіки галузі і методів поділу підтримки на лінії, частка закритих звернень на першій лінії, може досягати 80%. А при відсутності першої лінії не тільки найпростіші проблеми, а й нецільові звернення (з розряду “не туди потрапили”) змушені вирішувати кваліфіковані співробітники – собівартість рішення таких проблем виходить досить високою.

З метою здійснення супроводу проектів, що передбачають надання технічної підтримки для кінцевих замовників в компанії ІНТРАСИСТЕМС організований Центр Технічної Підтримки. Центр Технічної Підтримки ІНТРАСИСТЕМС функціонує в режимі 24х7 (двадцять чотири години на добу, сім днів на тиждень) і дозволяє здійснювати прийом заявок:

  • по телефону колл-центру
  • по електронній пошті
  • через Web інтерфейс Service Desk