fbpx

Iнформаційна безпека

Захист периметру мережі

// Захист периметру мережі

Безпека корпоративної мережі

// Безпека корпоративної мережі

Захист Endpoint

// Захист Endpoint

Захист корпоративної мережі та Endpoint

// Захист корпоративної мережі та Endpoint

Безпека додатків

// Безпека додатків

Управління вразливостями

// Управління вразливостями

Захист даних

// Захист даних

Моніторинг і управління інформаційною безпекою

// Моніторинг і управління інформаційною безпекою

DevSecOps

// DevSecOps

Identity and Access Management

// Identity and Access Management

Напрямок CyberSecurity розвивався в компанії ІНТРАСИСТЕМС з моменту її заснування і на сьогодні є одним з пріоритетних в ІНТРАСИСТЕМС. На сьогодні, даний напрямок охоплює всі області CyberSecurity і постійно поповнюється новими рішеннями. Всі нові рішення в області безпеки команда CyberSecurity ретельно тестує у власній демо-лабораторії.

Активно розвивається і росте команда фахівців інформаційної безпеки. Спеціальна виділена команда експертів поповнює свої ряди новими професіоналами, сертифікованими фахівцями. Ми можемо сміливо сказати, що маємо один з найбільш сильних і ефективних підрозділів CyberSecurity на ринку. Це в свою чергу якісно відображується на реалізації великих проектів в телекомі, банківській сфері та енергетиці, над якими вони плідно працюють.

ІНТРАСИСТЕМС вже не раз згадувала у своїх новинах про проект – експеримент з прийняттям на практику студентів Державного Університету Телекомунікацій. В результаті ретельного відбору з 2019 року в ІНТРАСИСТЕМС в команді CyberSecurity вже працюють кілька успішних і талановитих студентів кафедри. Продовженням експерименту стало недавнє поповнення команди CyberSecurity новими молодими і дуже продуктивними технічними фахівцями.