fbpx

Рішення IoT

Інтернет речей (Internet of Things – IoT) це мережа пов’язаних через Інтернет або за допомогою інших каналів зв’язку об’єктів, здатних збирати дані і обмінюватися даними, які надходять зі вбудованих сервісів.

Де це використовується? Насправді в будь-якій галузі, де щось можна автоматизувати. Особливо активно IoT розвивається в таких сферах як аграрний сектор, логістика, Smart City. Тобто там, де є потреба у віддаленому моніторингу стану об’єктів або зборі великих даних з метою подальшого аналізу. IoT дає можливість економити на обслуговуванні обладнання: датчики збирають інформацію про його стан, тому техобслуговування і ремонт виробляються саме тоді, коли це необхідно і своєчасно.

ІНТРАСИСТЕМС пропонує комплексне рішення виробництва компанії SAF Tehnika (Латвія), яке випускається під брендом Aranet. Це закінчене рішення і його можливі варіанти: on-premise або cloud, які працюють за технологією LoRaWan, яке включає в себе різні бездротові датчики (температури, вологості, СО2 і т.д), базові станції і мобільний додаток. Рішення Aranet представляють собою закінчену екосистему з можливістю централізованого збору від бездротових датчиків різних параметрів навколишнього середовища з метою подальшого аналізу та обробки. Основними сферами застосування є – виробництво, промисловість, сільське господарство, виробництво продуктів харчування, розумні будинки, охорона здоров’я, госпіталі, інфраструктура і т.д.

ПАРТНЕРИ

Наші партнери – світові лідери ІТ-індустрії. Більшість з них є лідерами аналітичних звітів Gartner Magic Quadrant!