fbpx

Поліпшення 3G / 4G / LTE зв’язку всередині приміщень

З 2016 року мобільні оператори почали запускати в Україні мережі нового покоління 3G і 4G в стандартах зв’язку UMTS і LTE. Специфікою поширення радіосигналів в цих стандартах є так зване послаблення сигналу при проходженні крізь різні фізичні перепони: скло, стіни, перекриття і т.д. Як результат, спостерігається погіршення якості зв’язку всередині приміщень.

З метою поліпшення якості 3G і 4G зв’язку всередині приміщень ІНТРАСИСТЕМС пропонує рішення торгової марки CEL-FI виробництва компанії Nextivity Inc. (США). Дані рішення є інтелектуальними підсилювачами зв’язку і допомагають легко і швидко вирішити проблему з якістю голосу і передачі даних усередині приміщень. Рішення CEL-FI успішно і ефективно працюють в квартирах, приватних будинках, ресторанах, офісах, складах, бізнес центрах і навіть в автомобілях під час руху.

ІНТРАСИСТЕМС є давнім партнером і ексклюзивним дистриб’ютором компанії CEL-FI by Nextivity.

Цифровий принцип роботи систем CEL-FI:

Підсилювачі CEL-FI після включення в автоматичному режимі розпізнають сигнал потрібного оператора і підсилюють саме його, не конфліктуючи з іншими стільниковими і Wi-Fi мережами і пристроями CEL-FI.

Рішення CEL-FI не створюють завад в роботі мереж інших операторів зв’язку, так як є цифровими канальними підсилювачами і працюють з конкретним оператором зв’язку.

Всі моделі CEL-FI офіційно ввозяться в Україну і сертифікуються відповідно до вимог, що пред’являються державними органами в галузі зв’язку.

ПАРТНЕРИ

Наші партнери – світові лідери ІТ-індустрії. Більшість з них є лідерами аналітичних звітів Gartner Magic Quadrant!