fbpx

Організація WiFi покриття

WiFi (Wireless Fidelity) – в перекладі з англійської – «бездротова відданість». Технологією WiFi називають один з форматів передачі цифрових даних по радіоканалах. Спочатку пристрої WiFi були призначені для корпоративних користувачів, щоб замінити традиційні кабельні мережі.

Сфера застосування технології WiFi дуже велика. WiFi може використовуватися як в побуті, в житловому приміщенні, так і бути корпоративним стандартом. Ці технології охопили всі сфери життя людини, наприклад, кафе і ресторани, де Інтернет по мережі WiFi надають гостям закладу для більш приємного і зручного проведення часу. Також WiFi встановлюють на різних підприємствах для зручного і швидкого обміну даними між співробітниками і їх зв’язку з зовнішніми організаціями з робочих питань.

За допомогою технології WiFi створюються:

  • Корпоративні (відомчі) бездротові мережі – створювані компаніями для власних потреб.
  • Операторські бездротові мережі – створювані операторами зв’язку для возмездного надання послуг.

Коротким, способом класифікації використовуваної технології WiFi може бути визначення ​​двох найбільш істотних характеристик: максимальна швидкість передачі інформації і максимальна відстань.

ІНТРАСИСТЕМС має спеціальну виділену команду фахівців з побудови корпоративних мереж з використанням технологій WiFi і великий досвід у впровадженні рішень на базі технологій WiFi в корпоративному сегменті з використанням обладнання різних виробників.

ПАРТНЕРИ

Наші партнери – світові лідери ІТ-індустрії. Більшість з них є лідерами аналітичних звітів Gartner Magic Quadrant!