fbpx

Організація радіозв’язку «точка-точка»

Радіорелейний зв’язок – один з видів наземного радіозв’язку, заснований на багаторазовій ретрансляції радіосигналів. Радіорелейний зв’язок здійснюється, як правило, між стаціонарними об’єктами.

В даний час радіорелейні системи використовуються для з’єднання віддалених об’єктів в одну мережу, коли немає можливості пов’язувати воєдино віддалені комп’ютерні мережі, або ж прокладання оптоволоконних магістралей економічно невигідно, а також для створення магістральних каналів опорної мережі для операторів зв’язку.

ІНТРАСИСТЕМС пропонує на ринку України рішення торгової марки SAF виробництва компанії SAF Tehnika (Латвія).

ІНТРАСИСТЕМС є давнім партнером і ексклюзивним дистриб’ютором компанії SAF Tehnika.

Продукти компанії SAF Tehnika зарекомендували себе як функціональні, відмовостійкі і якісні рішення. Одним з переваг обладнання SAF Tehnika є його модульна структура, що дозволяє застосовувати систему до особливих вимог будь-якої організації. Дане обладнання забезпечує високошвидкісну передачу даних, гнучкість конфігурації, додаткові можливості і зручність в користуванні для мереж комунікації. Завдяки передовим технологіям продуктовий ряд пристроїв SAF Tehnika забезпечує широкий спектр можливостей для користувачів в сьогоденні і майбутньому.

ПАРТНЕРИ

Наші партнери – світові лідери ІТ-індустрії. Більшість з них є лідерами аналітичних звітів Gartner Magic Quadrant!