fbpx

Проекти

Реалізація проекту посилення сигналу мобільного зв’язку для «РДО УКРАЇНА»

Реалізація проекту посилення сигналу мобільного зв’язку для «РДО УКРАЇНА»

Рік реалізації проекту: 2021
Передумови проекту.

Великий дилер сільськогосподарської техніки – компанія «РДО УКРАЇНА» зіткнувся з серйозними проблемами якості мобільного зв’язку в своєму новому сервісно-демонстраційному центрі, що відкрився в Черкаській області.

Через те, що використання мобільного зв’язку співробітниками є критично важливим для стабільної роботи бізнесу компанії, замовник прийняв рішення усунути цю проблему шляхом залучення фахівців компанії INTRASYSTEMS.

Вибір рішення та реалізація.

Після проведення комплексного аналізу та радіообстеження об’єкта, було прийнято рішення для реалізації даного проекту використовувати обладнання Cel-Fi, виробництва компанії Nextivity. Адже ці інтелектуальні рішення операторського класу, з підтримкою стандарту передачі даних 3G / 4G / LTE, забезпечують оптимальне покриття, автоматично пристосовуючись до мінливих умов мережі. Даний продукт гарантує максимальний коефіцієнт посилення сигналу. Простота налаштування в режимі Plug & Play та масштабування, від невеликого офісу до масштабів великого підприємства, дає істотні переваги на ринку перед конкурентами.

Чому Cel-Fi?

ОБЛАДНАННЯ СЕРТИФІКОВАНЕ 

  • Сертифіковане в Україні обладнання, офіційно поставляється на український ринок компанією INTRASYSTEMS;

СТАБІЛЬНА ЯКІСТЬ ЗВ’ЯЗКУ

  • Збільшує зону покриття; одночасно поліпшує голос і передачу даних;

ВЕЛИКА ЗОНА ПОКРИТТЯ

  • Покращує якість 3G/4G сигналу на необхідній площі в залежності від обраного рішення;

ПІДТРИМКА НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

  • 3G (UMTS2100) і 4G (LTE900/1800/2600) в залежності від обраного рішення;

ПЕРЕВАГИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

  • Інтелектуальні алгоритми роботи і власне мобільний додаток WAVE APP дозволяють спростити установку та експлуатацію.

В даному випадку використовується обладнання Cel-Fi Go X, що дає можливість поліпшення мережі в діапазонах 3G/4G для одного оператора або ж в режимі 3G одночасно для двох операторів мобільного зв’язку, дозволяючи забезпечити посилення сигналу на рівні 100дБ, і гарантувати при цьому безпеку роботи з мережею мобільного оператора.

Результаты.

Реалізація проекту з використанням обладнання Cel-Fi Go X дозволила значно підвищити якість мобільного зв’язку (голосові дзвінки та передачу даних) на території офісної будівлі, а також в зоні складських приміщень компанії «РДО УКРАЇНА». Це впровадження дало можливість налагодити критично важливі робочі процеси різних департаментів компанії, де мобільний зв’язок є незамінним інструментом комунікації між відділами, замовником і його клієнтами.

Заснована в 2012 році, компанія «РДО УКРАЇНА» – є офіційним дилером сільськогосподарської техніки John Deere, Fast, Geringhoff, Hagie, Kramer, Mazzotti, Monosem, Sulky, Vaderstad, Lindsay у Вінницькій, Черкаській і Житомирській областях.