fbpx

Проекти

Проект впровадження інфраструктури віддалених робочих місць для працівників Альфа Банку

Проект впровадження інфраструктури віддалених робочих місць для працівників Альфа Банку

Рік реалізації проекту: 2021
Передумови проекту.

Поява та розповсюдження COVID-19 у 2020 році змусило безліч організацій змінити формат роботи своїх співробітників. Одним із рішень даної проблеми є переведення великої кількості працівників на роботу в режимі віддаленого робочого столу “Work from Home”.

Наприкінці 2020 року Альфа банк, найбільший гравець фінансового ринку України, потребував рішення щодо надання віддалених робочих місць та доставки додатків для своїх співробітників. Це рішення мало забезпечити комфортну роботу з дотриманням надійності, відмовостійкості та безпеки відповідно до вимог українських регуляторів банківської діяльності.

Вибір рішення та реалізація.

Фахівці INTRASYSTEMS запропонували замовнику розробити та впровадити рішення на базі програмного забезпечення компанії Citrix, світового лідера в галузі рішень віддаленого доступу до робочих місць та програм.

Компанія Citrix однією з перших почала постачати на ринок програмне забезпечення віддаленого доступу, і вже понад двадцять років успішно розробляє, впроваджує, оновлює та підтримує своє ПЗ та величезну базу своїх замовників.

Досвід компанії INTRASYSTEMS у сфері реалізації складних проектів та наявність у нас сертифікованих фахівців дозволяють гарантувати замовнику успішне завершення таких впроваджень.

Результати.

INTRASYSTEMS реалізувала у Замовника пілотний проект рішення Citrix Virtual App and Desktop and Citrix ADC Gateway. В рамках цього пілота були відпрацьовані та враховані всі вимоги та специфіка робочих місць та додатків Замовника. За результатами пілота було розгорнуто та впроваджено інфраструктуру створення, доставки, контролю та моніторингу віддалених робочих місць.

Замовник отримав можливість реалізувати завдання щодо забезпечення віддаленої роботи своїх співробітників, використовуючи систему з такими характеристиками:

  • Висока доступність та відмовостійкість системи – дублювання всіх елементів;
  • Можливість горизонтального масштабування всіх елементів для забезпечення зростаючих потреб продуктивності системи;
  • Єдина точка аутентифікації та авторизації з використанням багатофакторної аутентифікації. Можливість підключення додаткових систем аутентифікації;
  • Єдина високо захищена точка входу в систему на базі Citrix ADC – світового лідера класу контролерів доставки додатків.

Сьогодні INTRASYSTEMS  – єдиний в Україні партнер Citrix рівня GOLD. Цей статус набувають партнери з високим рівнем досвіду, що готові забезпечувати клієнтам повний спектр послуг у галузі організації інфраструктури доставки додатків на базі програмних продуктів Citrix, включаючи передпродажні консультації, ліцензування, впровадження та підтримку.