fbpx

Проекти

INTRASYSTEMS реалізувала впровадження клієнтського інтернет порталу для “ІНГО Україна”

INTRASYSTEMS реалізувала впровадження клієнтського інтернет порталу для “ІНГО Україна”

Рік реалізації проекту: 2018
Передумови проекту.

Після введення обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності для власників наземних транспортних засобів, страхові компанії почали шукати нові канали з продажу своїх послуг.

У 2017 році компанія INTRASYSTEMS отримала запит від найбільшого гравця ринку страхування “ІНГО Україна” про необхідність розробки та запуску багатофункціонального інтернет порталу для взаємодії з клієнтами компанії, і продажу широкого асортименту послуг добровільного та обов’язкового страхування фізичних осіб. Електронний спосіб придбання страхових полісів ще не був популярним, однак лідери ринку вже бачили в ньому перспективу та безліч переваг. Адже він давав можливість істотно заощадити час покупця і продавця, дозволяючи придбати страховий поліс за кілька хвилин, не виходячи з дому чи офісу.

Вибір рішення та реалізація.

Для реалізації даного проекту замовник самостійно і завчасно вибрав рішення від лідируючої компанії-виробника ПО, а фахівці INTRASYSTEMS вже мали необхідні компетенціями для його впровадження. Маючи великий досвід у сфері автоматизації підприємств, фахівці нашої компанії займалися розробкою та впровадженням бізнес-процесів, необхідних для надання послуг автострахування, відповідно до вимог, а також, налаштуванням інтеграційної платформи на базі обраного рішення.

Результати.

Результатом реалізації проекту стало створення фахівцями INTRASYSTEMS онлайн-каналу з продажу полісів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, а також, запуск першого в Україні багатофункціонального інтернет порталу “ІНГО Україна” з продажу всієї лінійки асортименту послуг добровільного та обов’язкового страхування фізичних осіб. Після реалізації даного проекту, кількість страхових полісів, придбаних онлайн, неухильно росла, дозволивши компанії “ІНГО Україна” значно розширити пул клієнтів.

Водночас, клієнти страхової компанії отримали можливість здійснювати прорахунок, придбавати та оформлювати страхові поліси онлайн, заощадивши масу часу, і отримуючи готовий документ на електронну пошту. Адже страховий поліс в форматі PDF має ту ж юридичну силу, що і страховка, придбана в офісі страхової компанії.

Щоб придбати поліс онлайн, клієнту необхідно виконати лище три простих кроки:

  • Заповнити заявку;
  • Сплатити послугу онлайн;
  • Отримати поліс на електронну пошту.

«ІНГО Україна» – є флагманом на ринку українського страхування, що динамічно розвивається, і займає лідируючі позиції серед страхових компаній України за величиною власних активів і обсягом виплат страхових відшкодувань. Висока фінансова стійкість і професійні кадри забезпечують надійний страховий захист, що сприяє високій репутації серед клієнтів і партнерів.