fbpx

Проекти

INTRASYSTEMS реалізувала проект впровадження рішення по управлінню мобільними пристроями (MDM) для компанії ПАТ «Укртелеком»

INTRASYSTEMS реалізувала проект впровадження рішення по управлінню мобільними пристроями (MDM) для компанії ПАТ «Укртелеком»

Рік реалізації проекту: 2019
Передумови проекту.

У 2018 році компанія INTRASYSTEMS виграла тендер з впровадження рішення для управління мобільними пристроями (MDM – Mobile Device Management) співробітників компанії «Укртелеком».

В рамках переходу в цифровий формат з акцентом на мобільність і трансформації бізнес-процесів, перед замовником стояли такі завдання:

  • підтримка співробітників, що працюють поза офісами;
  • підвищення рівня сервісу і, як наслідок, – рівня задоволеності клієнтів;
  • гарантія безперервності процесів;
  • забезпечення збереження та безпеки корпоративних даних.

Выбір рішення та реалізація.

В рамках відкритого конкурсу з вибору рішення MDM та за результатами комплексного аналізу пропозицій усіх учасників тендеру, замовник зробив вибір на користь рішення від MobileIron.

Серед вимог до впроваджуваного рішенням критичною була підтримка Android 5.1, а також можливість віддаленого підключення та/або демонстрація екрану мобільного телефону. 

Чому Mobileiron?

Рішення MobileIron допомагає ІТ-фахівцям вирішити головну проблему, пов’язану з переміщенням важливих корпоративних даних на мобільні пристрої. За їх допомогою ІТ-фахівці отримують повне розуміння та контроль над даними, що зберігаються на мобільних пристроях, активністю користувачів і додатків з метою підвищити безпеку корпоративних даних, знизити ризики та забезпечити зручність повсякденного використання корпоративних мобільних пристроїв.

Платформа MobileIron втілює в собі поєднання безпеки та інструменти з управління мобільністю підприємства (EMM), включаючи управління традиційними мобільними пристроями (MDM), управління мобільними додатками (MAM), а також можливості управління мобільним контентом (MCM). ІТ-адміністратори можуть керувати життєвим циклом пристрою і його додатків, від реєстрації до списання пристрою.

Рішення дозволяє дистанційно вирішувати інциденти з мобільними пристроями, використовувати в корпоративному середовищі нестандартні пристрої та забезпечує захист критичних даних відповідно до концепції Zero Trust.

Результати.

Рішення було розгорнуто на локальних ресурсах замовника. Реалізація проекту дозволила замовнику «Укртелеком» підвищити рівень зручності в управлінні мобільними пристроями, контроль безпеки даних на пристроях та доступ до корпоративних ресурсів. Впровадження дало можливість гарантувати безперервність роботи при використанні сучасних мобільних рішень, забезпечуючи високий рівень обслуговування абонентів, підвищивши їх лояльність. Вендор MobileIron назвав це впровадження наймасштабнішим в Східній Європі, відзначивши його на міжнародному форумі MobileIron LIVE! 2019 у Берліні.

Нагадаємо, що інфраструктура «Укртелеком» включає понад 1,5 млн. Км ліній зв’язку, це дає можливість обслуговувати близько 4 млн. Абонентів.