fbpx

Про компанію ІНТРАСИСТЕМС

Завантажити

Про компанію

ІНТРАСИСТЕМС – команда талановитих фахівців, що працюють в сфері системної інтеграції та високопрофесійної реалізації інноваційних ІТ-проектів різної складності і налічує понад 50 осіб.

ІНТРАСИСТЕМС заявила про себе на ринку високих технологій в сфері ІТ у 2016 році, переслідуючи головну мету – забезпечити бізнес своїх замовників надійним, ефективним і сучасним фундаментом ІТ-інфраструктури.

ІНТРАСИСТЕМС – надає широкий спектр комплексних послуг для забезпечення повного життєвого циклу ІТ-проектів відповідно до світових стандартів: консалтинг, аналіз і проектування, ІТ-аудит, модернізація і розвиток ІТ-інфраструктури, впровадження бізнес-додатків, рішення в області безпеки, автоматизації та управління інформацією, професійна технічна підтримка.

Діяльність ІНТРАСИСТЕМС побудована на офіційному партнерстві з провідними ІТ-виробниками. В активі компанії статуси і компетенції більш ніж 40 вендорів. ІНТРАСИСТЕМС володіє статусом Сервіс-партнера багатьох виробників і надає постійну технічну підтримку впроваджених рішень в режимі 24х7х365, має власну демонстраційну лабораторію.

Факти про нас

Рік заснування - 2016

50+ професіоналів

Унікальна IDM команда

50+ партнерів-виробників

Команда Cybersecurity

400+ реалізованих проектів

Наші клієнти про нас

Керівництвом ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» було прийнято рішення про реалізацію інтернет-порталу для взаємодії з клієнтами та надання послуг страхування. Для реалізації даного проекту були залучені фахівці компанії ТОВ «ІНТРАСИСТЕМС».

Результатом виконання проекту стало створення інтернет-порталу, розробка бізнес-процесів та інтеграційних сервісів, необхідних для надання послуг автострахування. Роботи були виконанні у стислі строки та у чіткій відповідності до вимог. Співпраця ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» з ТОВ «ІНТРАСИСТЕМС» показала, що компанія ТОВ «ІНТРАСИСТЕМС» володіє достатньо великим досвідом роботи у сфері автоматизації підприємств та може бути рекомендована для здійснення проектів, пов’язаних з розробкою і налаштуванням програмного забезпечення та автоматизацією бізнес-процесів.

Заступник голови правління з розвитку ПрАТ «АСК «ІНГО  Україна»

О. В. Іванов                                                                          

 

ТОВ «Нова Пошта» висловлює подяку ТОВ «ІНТРАСИСТЕМС» за співпрацю з інтеграції рішень від виробника Cisco.

У межах проекту фахівці ТОВ «ІНТРАСИСТЕМС» брали участь у проектуванні та техніко-економічному обґрунтуванні рішення, за результатами якого була сформована оптимізована специфікація, виконано своєчасне постачання та подальша кваліфікована підтримка.

Всі зобов’язання ТОВ «ІНТРАСИСТЕМС»  виконані належним чином.

Керівник відділу закупівель ІТ                                                             Сартанія С. Т.

ПАТ «Альфа-Банк» висловлює подяку компанії ТОВ «ІНТРАСИСТЕМС» за співпрацю в рамках контракту №14461 від 02.03.2017 з постачання, монтажу та введення в експлуатацію прецизійних кондиціонерів Uniflair Leonardo виробництва Schneider Electric. Постачання обладнання було проведено з дотриманням строків та у повному обсязі. Монтажні роботи проводились без зупинки функціонування центра обробки даних та були виконані вчасно, якісно та з дотриманням вимог діючих норм та правил. Спеціалістами ТОВ «ІНТРАСИСТЕМС» було розроблено та впроваджено комплексну багатостадійну програму проведення робіт із заміни існуючих кондиціонерів новими, внаслідок чого в процесі виконання робіт було збережено необхідна для високотехнологічного ІТ-обладнання параметри мікроклімату. Нарікань до якості обладнання та організації сервісного та гарантійного обслуговування не маємо. ПАТ «Альфа-Банк» рекомендує ТОВ «ІНТРАСИСТЕМС», як надійного, сумлінного і професійного партнера.

З повагою, Начальник Управління мережевої та серверної інфраструктури ПАТ «Альфа-Банк»

Є. В. Шапаренко

Цим листом АТ КБ «ПРИВАТБАНК» висловлює подяку компанії ТОВ «ІНТРАСИСТЕМС» за співпрацю в межах Договору №30770553 від 31.01.2020 р. з поставки повторювачів (ретрансляторів) абонентських систем стільникового зв’язку моделей CEL-FI  виробництва компанії Nextivity Inc.

Всі зобов’язання ТОВ «ІНТРАСИСТЕМС» виконано належним чином, у відповідності до умов Договору. Нарікань щодо якості та строків виконання зобов’язань не маємо.

Враховуючи наш позитивний досвід співпраці з Товариством з обмеженою відповідальністю «ІНТРАСИСТЕМС», ми можемо рекомендувати компанію як надійного, сумлінного і професійного партнера.

Керівник Напрямку телекомунікацій та Технологічної підтримки користувачів ГО

Соколов А. О.                                                        

ПАТ «Промінвестбанк» висловлює подяку компанії ТОВ «ІНТРАСИСТЕМС» за співпрацю в рамках контракту № 1729 від 28.08.2017 щодо виконання робіт з модернізації та розвитку системи з управління обліковими записами користувачів та правами доступу до інформаційних систем на базі продукту Oracle Identity Manager.

Спеціалістами ТОВ «ІНТРАСИСТЕМС» було здійснено виконання робіт з дотриманням умов договору.

Нарікань до якості виконаних робіт не маємо.

ПАТ «Промінвестбанк» рекомендує ТОВ «ІНТРАСИСТЕМС», як надійного, сумлінного і професійного партнера.

З повагою, Директор департаменту  Інформаційних технологій 

М. І. Чабикін