fbpx

Новини

01/Липень
2021

ІНТРАСІСТЕМС отримала спеціалізацію Cisco Advanced Security Architecture Specialization у Східній Європі.

Даний статус є підтвердженням високого рівня профільної експертизи наших фахівців в проектуванні, впровадженні та обслуговуванні рішень Cisco в галузі безпеки мережевої інфраструктури.

Advanced Security охоплює різні технології та рішення: міжмережеві екрани, рішення для захисту веб-трафіку і корпоративної пошти.

Advanced Security Architecture Specialization свідчить про наявність у наших фахівців розширеного набору навичок, здатних задовольнити різні потреби клієнтів у захисті бізнесу від численних і складних сучасних загроз. Отримання даної спеціалізації дає нам можливість забезпечувати клієнтам більш досконалі рішення, в залежності від їх бізнес-потреб, від малого і середнього бізнесу до великих підприємств.

Нагадаємо, що ІНТРАСИСТЕМС є партнером Cisco рівня Premier, і володіє іншими Advanced спеціалізаціями вендора. Ми вдячні компанії Cisco за високу оцінку наших компетенцій, які дозволять нам забезпечити ще більш високий рівень сервісу для наших клієнтів в області безпеки мережевої інфраструктури.