fbpx

Новини

05/Серпень
2021

Як скоротити витрати на інциденти, пов’язані з витоками даних.

Пандемія та перехід на віддалену роботу, в поєднанні з відмовою від використання ІІ та моделі Zero Trust, сильно вплинули на зростання витрат, пов’язаних з кібербезпекою.

На сьогоднішній день, кількість витоків даних та їх масштаб неухильно зростають, при цьому, на їх виявлення та стримування витрачається все більше і більше часу та ресурсів. У підсумку, витрати організацій, пов’язані з витоками даних, виявилися рекордними за останні 17 років, а показник щорічного зростання в розмірі 10% став найбільшим за останні 7 років.

Причиною такого стрибка є швидкість реакції організацій на виявлення та реагування на кібератаки в епоху пандемії. Адже дистанційна робота сильно вплинула на час, необхідний для виявлення злому та його локалізації. В результаті чого, витрати, спровоковані зломами у компаній, що виконують понад 50% роботи віддалено, зросли на 16,6%, чого не скажеш про організації, які не працюють віддалено в такому ж обсязі.

Варто відзначити, що автоматизація систем безпеки і використання ІІ істотно скорочують час на виявлення і локалізацію зломів, допомагаючи тим самим заощадити кошти, витрачені компанією на кібербезпеку. Компанії, повністю автоматизовані системи безпеки, знизили витрати на інциденти, пов’язані з витоками даних, майже на 80%.

Забезпечити надійний захист даних у такі непрості часи здатні DLP-системи – технології, що дозволяють запобігти витоку конфіденційної інформації. Лідируюче в галузі рішення Forcepoint DLP забезпечує поінформованість і контроль над даними для їх захисту незалежно від їх використання, зберігання та поширення. Система Forcepoint DLP розширює засоби контролю за даними на корпоративні хмарні додатки та кінцеві пристрої.

Фахівці компанії INTRASYSTEMS мають великий досвід впровадження подібних рішень, і готові допомогти вашій компанії захистити конфіденційну інформацію від витоків.

INTRASYSTEMS – є партнером Forcepoint зі статусом GOLD.