fbpx

Новини

17/Червень
2020

У сучасному ландшафті безпеки люди – новий периметр

Генеральний директор Forcepoint, компанії – лідера в області рішень з кібербезпеки, Метью Монаган, в своєму інтерв’ю на сторінках Forbes про «управлінні загрозою зсередини, коли всередині нікого немає»
«Якби який-небудь генеральний директор запитав свого CISO два місяці тому, що потрібно зробити, щоб 100% їх робочої сили працювали віддалено, вони б, ймовірно, отримали таку відповідь як “Дайте мені рік і 10 мільйонів доларів, і я подивлюся, що ми можемо зробити”. Проте, здавалося б, відразу CISO змогли це здійснити!

Вперше в сучасному бізнесі CISO не працюють в рамках програм безпеки за шаблоном. У той час як поточні перетворення почали змінювати безпеку, COVID-19 повністю «демонтував» їх, створюючи середовище роботи на дому. Їх «зріз» спочатку охоплював пристрої Інтернету речей, але тепер це означає, що в будь-якому місці і в будь-який час хтось робить свою роботу.

CISO отримали потужний сигнал тривоги, і тепер вони розуміють, що живуть з помилковим відчуттям безпеки. Справжня безпека – це не побудова периметра в чотирьох стінах або за допомогою певного обладнання, програмного забезпечення або пристрою – це люди. Люди – це новий, справжній периметр в цю епоху адаптивного ІТ-стека. І розуміння поведінки людей і даних, де б вони не знаходилися, ніколи не було більш критичним. »
Детальніше на сторінках Forbes: