fbpx

Новини

09/Червень
2021

Trend Micro стала лідером «магічного квадранта» Gartner 2021 сегменті платформ для захисту кінцевих пристроїв.

Компанія Trend Micro, світовий лідер в області кібербезпеки, в черговий раз була внесена в квадрант лідерів серед платформ для захисту кінцевих пристроїв, згідно з результатами дослідження Magic Quadrant 2021 року. Цьому слугувала висока оцінка дієвого і надійного рішення для захисту кінцевих точок Trend Micro Apex One, а також, відповідність компанії вимогам «повноти бачення» та «здатності до реалізації».

Флагманська платформа для захисту кінцевих пристроїв, Apex One, здатна впоратися з найширшим асортиментом сучасних критичних загроз, використовуючи великий інструментарій.

«Безпека кінцевих точок набула вирішального значення на тлі того, що кіберзлочинці в період пандемії прагнуть атакувати розподілені робочі ресурси і уразливості в інфраструктурі віддаленого доступу. Але  в цей важкий період ми продовжуємо підтримувати наших клієнтів, – зазначила Венді Мур (Wendy Moore), віце-президент з маркетингу продуктів Trend Micro. – Я рада бачити визнання саме того, в чому компанія досягла успіху найбільшою мірою: в захисті організацій за допомогою інноваційних рішень в сфері кібербезпеки на базі хмарних технологій. Наша платформа дозволяє надавати простоту управління, високий рівень надійності та кращий в галузі рівень захисту».

Звіти Magic Quadrant – це результат досліджень конкретних сегментів ринку, заснованих на фактах, де вендори розділені на чотири групи-квадранти. Завдяки дослідженням Magic Quadrant представники бізнесу можуть ефективно аналізувати пропозиції на ринку в розрізі своїх конкретних технологічних потреб.

Детальніше читайте тут >>

Компанія ІНТРАСИСТЕМС є офіційним бронзовим партнером компанії Trend Micro.

Замовляйте консультацію у наших фахівців! Ми готові допомогти організаціям спростити та убезпечити їх онлайн-середовище за допомогою рішень Trend Micro.