fbpx

Новини

15/Квітень
2022

Skyhigh Security захищає дані, де б вони не знаходились.

Інвестиційна компанія Symphony Technology Group (STG) оголосила про запуск Skyhigh Security – виробника рішень для хмарної безпеки. Під новим брендом будуть доступні продукти McAfee Enterprise, що відповідають концепції Security Service Edge (SSE).

Цього року STG оголосила про створення двох нових брендів – Trellix і Skyhigh Security, щоб максимально зосередитися на двох важливих, але різних напрямках кібербезпеки – XDR (Extended Detection and Response) і SSE.

Trellix буде сфокусований на забезпеченні розширеного виявлення загроз та реагування на них (XDR) для організацій, які прагнуть прискорити технологічні інновації за допомогою машинного навчання та автоматизації. Trellix з’явилася на базі компаній McAfee Enterprise і FireEye, що об’єдналися в жовтні 2021 р.

Skyhigh Security, в свою чергу, була створена для задоволення вимог до безпеки хмарних обчислень для великих і малих організацій на базі концепції SSE. Унікальний підхід Skyhigh Security розширює безпеку від доступу до даних і до того, як ці дані використовуються, забезпечуючи безпеку даних та користувачів, незалежно від їх місцезнаходження.

У портфоліо Skyhigh Security входять наступні рішення: 

  • Secure Web Gateway (SWG);
  • Cloud Access Security Broker (CASB);
  • Zero Trust Network Access (ZTNA);
  • Cloud Data Loss Prevention (DLP);
  • Remote Browser Isolation technology;
  • Cloud Firewall;
  • Cloud Native Application Protection Platform (CNAPP).

Skyhigh Security виникла як спеціалізована компанія з хмарної безпеки, яка зосереджена на просуванні бізнесу через комплексний підхід до безпеки даних. Ми прагнемо інвестувати в бізнес, який знаходиться на одному з найважливіших ринків безпеки – SSE”.

– сказав Вільям Чісхолм, керуючий партнер STG.

Кваліфіковані фахівці компанії INTRASYSTEMS продовжують працювати та підтримувати вас у питаннях кіберзахисту та інформаційної безпеки

Для отримання консультації надсилайте ваш запит на адресу – csg@intrasystems.ua!