fbpx

Новини

01/Листопад
2021

Штучний інтелект від IBM замінить співробітників на Макдрайв.

Для прискорення роботи автоматизованих систем та голосових замовлень, McDonald’s вступила в стратегічне партнерство з IBM для розробки технології штучного інтелекту.

Лідер у галузі розробки та впровадження штучного інтелекту для бізнесу компанія IBM, уклала угоду про розробку та розгортання своєї технології автоматизованого прийому замовлень (AOT) з найбільшою мережею ресторанів швидкого харчування McDonald’s. В рамках цього партнерства IBM візьме під контроль McD Tech Labs, технологічний підрозділ компанії для оснащення McDrive новими функціями на базі штучного інтелекту. Наприклад, такими, як розпізнавання голосу.

“На мій погляд, IBM – ідеальний партнер для McDonald’s, враховуючи їхній досвід у створенні рішень для обслуговування клієнтів та розпізнавання голосу на базі штучного інтелекту”, – сказав виконавчий директор McDonald’s Кріс Кемпчинскі, згідно з CNBC

Кріс Кемпчинскі також зазначив, що для впровадження технології у ширшому масштабі потрібно від одного до двох років часу.

Ця угода підвищить можливості McDonald’s щодо забезпечення ще зручнішого обслуговування клієнтів. Розробка та тестування технології AOT у ресторанах McDonald’s вже продемонстрували суттєві переваги для клієнтів та персоналу ресторану. У майбутньому досвід IBM зі створення рішень для обслуговування клієнтів з використанням штучного інтелекту та обробки природного мовлення допоможе масштабувати технологію AOT на ринках та забезпечити широку інтеграцію, включаючи додаткові мови, діалекти та варіанти меню.

Придбання McD Tech Labs розширить поточну роботу IBM з розробки та надання рішень для обслуговування клієнтів на основі Штучного Інтелекту з IBM Watson. Найрізноманітніші галузі, від фінансових послуг та охорони здоров’я до телекомунікацій та роздрібної торгівлі, використовують Watson для досягнення своїх бізнес-результатів.

AOT і далі інтегруватиметься в екосистему безпечних технологій McDonald’s. Угода вимагає схвалення регулюючих органів. Очікується, що її буде завершено в грудні 2021 року. Після цього команда McD Tech Labs стане частиною підрозділу IBM Cloud & Cognitive Software. І хоча з появою нових технологій компанії значно підвищують свою ефективність, у галузі побоюються, що цей технологічний ривок може позбавити роботи багато співробітників McDonald’s. На даному етапі впровадження технології Штучного Інтелекту на McDrive очікується лише у США. Детальніше читайте на сайті вендора.

INTRASYSTEMS – партнер компанії IBM зі статусом Silver.

Наші сертифіковані спеціалісти забезпечують замовникам кваліфіковані впровадження рішень IBM.

Звертайтесь за консультацією!