fbpx

Новини

02/Вересень
2021

Рішення MobileIron сертифіковано в Україні.

Рішення MobileIron (Ivanti) успішно пройшло сертифікацію Державної служби спецзв’язку та захисту інформації України. На даний момент це єдине рішення класу Mobile Device and Unified Endpoint Management (MDM / UEM), яке отримало сертифікат і відповідає вимогам ДССЗЗІ України. Експертні висновки ДССЗЗІ підтверджують відповідність даного рішення нормативним документам, які регламентують вимоги до засобів технічного захисту інформації, які встановлені законодавством України. Даний сертифікат є свідченням того, що воно може бути використано в усіх державних установах України.

Компанія INTRASYSTEMS є офіційним партнером і представником компанії Ivanti, маючи багаторічний досвід з впровадження, розвитку та підтримки рішення MobileIron на території України.

MobileIron – це високотехнологічне рішення для централізованого управління корпоративними мобільними пристроями, та забезпечення їх безпеки. Рішення захищає дані, що зберігаються на корпоративних пристроях, в хмарних сховищах і в додатках, а також інформацію, передану корпоративною мережею між пристроями та системами зберігання.