fbpx

Новини

08/Жовтень
2021

Подолати глобальну нестачу чіпів допоможе Ivanti Virtual Desktop Extender.

Ні для кого не секрет, що попит на нові відеокарти набагато перевищує пропозицію на ринку. Симбіоз пандемії, природних катаклізмів і непередбачуваного зростання споживчого попиту призвели до глобальної нестачі мікросхем. Ринок прогнозує, що проблема з поставками може тривати до 2023 року.

У той час, як компанії змушені переносити все більше обчислювальних процесів в хмару для підтримки віддалених співробітників, проблема поставок стає актуальною в найбільш непідходящий час.

Застосунки, що потребують надпотужності та розміщені в центрі обробки даних (як приватному, так і хмарному), споживають великі обсяги ресурсів і доводять обладнання до межі своїх можливостей.

Пам’ятайте, що у вашому розпорядженні є Ivanti Virtual Desktop Extender, що дозволяє використовувати ресурси кінцевих точок для запуску потужних додатків, таких як програмне забезпечення для проектування або графіки, та переносити їх у віртуальне середовище.

Користувачі зможуть підключатися до свого віртуального робочого столу в звичайному режимі, а свої локально встановлені додатки будуть знаходити в меню «Пуск». Як результат – більш висока продуктивність і зниження навантаження в центрі обробки даних, які є такими важливими для ІТ-фахівців.

Демонстраційне відео наочно покаже наскільки Ivanti Virtual Desktop Extender зручний для користувачів.