fbpx

Новини

31/Січень
2022

Підвищуйте продуктивність співробітників компанії за допомогою Cisco SD-WAN та Webex.

Минулого тижня компанія Cisco анонсувала розширення підтримки Webex для SD-WAN Cloud OnRamp.

Інтеграція Cisco SD-WAN Cloud OnRamp та Webex збільшує кількість підтримуваних хмарних платформ та SaaS-додатків до 14. Надалі вендор планує додати автоматизацію для Cloud OnRamp. Cisco представила підтримку Webex для SD-WAN Cloud OnRamp, щоб клієнти мали можливість встановлювати пріоритети та захищати трафік, що отримується від програмного забезпечення у режимі спільної роботи. Компанія заявляє, що це дозволить ІТ-відділам автоматично сегментувати трафік SaaS-додатків від загального інтернет-трафіку та спрямовувати його більш безпечними та якісними каналами зв’язку.

Cloud OnRamp – це доповнення SD-WAN від Cisco, призначене для спрощення та автоматизації процесу підключення локальних середовищ до хмари. Воно також включає функції безпеки, такі як виявлення/запобігання вторгнень, мережеві екрани з підтримкою роботи додатків, фільтрацію URL-адрес, AMP Threat Grid і мережеві служби, такі як розподіл навантаження.

Завдяки інтеграції Webex з Cloud OnRamp ІТ-відділ отримує можливість керувати всіма підтримуваними програмами, контролюючи Webex або будь-яку іншу підтримувану програму, як би вона знаходилася в їх ЦОД. Крім Webex, Cloud OnRamp підтримує 14 хмарних платформ і SaaS-додатків: Microsoft 365, Amazon Web Services, Google Apps, Salesforce, Dropbox, SAP Concur, Intuit, Box, Oracle, Zendesk, Zoho, SugarCRM, GoToMeeting та Webex.

Відмінність Webex від інших платформ полягає в тому, що це перший SaaS-додаток Cisco, доданий у Cloud OnRamp. За словами Раджа Гулані, генерального директора Cisco управління продуктами SD-WAN, це рішення є частиною закономірного розвитку Cloud OnRamp.

“Запускаючи послугу, компанія Cisco зосередилася на забезпеченні підключення SD-WAN до хмарного середовища. Як тільки Cisco досягла цього, компанія перейшла до питань безпеки, а потім до мультихмарних рішень. Тепер, коли Cloud OnRamp може керувати мультихмарним середовищем, настав час зробити акцент на продуктивності додатків та оптимізації SaaS”,

– каже Гулані.

Клієнти, які використовують SD-WAN Cloud OnRamp, можуть користуватися підтримкою WebEx без додаткових витрат.

Деталі на сайті вендора.

Залишилися питання щодо рішень Cisco? Напишіть нашим фахівцям!