fbpx

Новини

14/Травень
2020

Підтримка безпеки Microsoft SQL Server і бази даних SQL Azure за допомогою наскрізного управління привілейованим доступом від One Identity.

One Identity, наш Золотий партнер і визнаний лідер з надання допомоги організаціям в реалізації стратегії безпеки, заснованої на ідентифікації, оголосила про те, що її рішення One Identity Safeguard тепер підтримує середовища баз даних Microsoft SQL Server 2017 і SQL Server 2019. Microsoft була позиціонована як лідер в магічному квадранті Gartner 2019 року для систем управління оперативними базами даних. Завдяки One Identity Safeguard організації можуть вперше безпечно керувати, контролювати, записувати і перевіряти доступ адміністраторів баз даних до середовища SQL Server, щоб забезпечити відповідну привілейовану активність користувачів і швидко виявляти підозрілі дії.

One Identity – перший постачальник привілейованого доступу в приміщення (PAM), який перевіряє з’єднання SQL Server і бази даних SQL Azure за допомогою власної підтримки клієнтів, що значно прискорює і спрощує розгортання, обслуговування та робочі процеси користувачів – не тільки для зайнятих повний робочий день користувачів, але і сторонніх користувачів.

«Безпека баз даних ніколи не була настільки важливою, оскільки хакери надають дедалі більшого значення активам організації, в яких зберігаються дані», – сказав Даррелл Лонг, віце-президент з управління продуктами One Identity. «Ключем до захисту цих активів є забезпечення повного контролю і управління доступом і діями адміністратора бази даних для швидкого виявлення підозрілих команд і потенційних загроз безпеці. Ми запустили вбудовану підтримку запису сеансів SQL Server і баз даних SQL Azure в Safeguard, щоб допомогти організаціям підвищити безпеку баз даних і захистити їх найбільш конфіденційну і цінну інформацію».
Детальніше в новинах вендора