fbpx

Новини

14/Лютий
2022

Партнерство IBM і SAP спростить перенесення робочих навантажень SAP у хмару.

IBM оголосила про партнерство з німецьким розробником програмного забезпечення SAP, яке дозволить компаніям спростити перенесення критично важливих робочих навантажень SAP у хмару для регульованих та нерегульованих галузей.

Міграція робочих навантажень та програм корпоративних клієнтів вимагає високозахищеного та надійного хмарного середовища. Тому IBM запропонує інструменти, які допоможуть прискорити міграцію навантаження з локальних центрів обробки даних у хмару з урахуванням цих вимог.

В рамках цього партнерства IBM стане провайдером преміум-класу комплексного рішення RISE with SAP, забезпечивши необхідні консультаційні послуги, які допоможуть клієнтам SAP перейти на ERP-рішення із вбудованими інтелектуальними технологіями SAP S/4Hana Cloud. Зокрема, клієнти отримають інструменти, які допоможуть прискорити міграцію їх локальних робочих навантажень SAP в IBM Cloud з дотриманням вимог безпеки. Клієнтам також пропонується гнучкий вибір варіантів при перенесенні робочих навантажень рішень SAP у публічну хмару.

Крім цього, IBM анонсувала нову програму BREAKTHROUGH with IBM for RISE with SAP, як портфель рішень і консультаційних послуг, що допомагають прискорити перехід на SAP S/4HANA Cloud. Рішення та послуги, побудовані на гнучкій та масштабованій платформі, використовують інтелектуальні робочі процеси для оптимізації роботи. Вони забезпечують модель взаємодії, яка допомагає планувати, виконувати та підтримувати цілісну трансформацію бізнесу.

Дослідження IDC, проведене для IBM, свідчить про те, що міграція на SAP S/4HANA IBM Cloud з локальних центрів обробки даних потенційно може надати наступні переваги:

  • Окупність інвестицій: Згідно з опитуванням користувачів, перехід на SAP S/4HANA в IBM Cloud призвів до збільшення доходів до 90%.
  • Скорочення витрат: понад 80% організацій, що брали участь у дослідженні, повідомили про скорочення операційних витрат.
  • Підвищення продуктивності: 9 з 10 компаній, що брали участь у дослідженні, заявили, що після переходу на SAP S/4HANA IBM Cloud їх продуктивність зросла.

Оголошення про те, що IBM стає провайдером преміум-класу, робить компанію першим постачальником хмарних сервісів, який пропонує послуги для інфраструктур, трансформації бізнесу та управління програмами в рамках RISE with SAP. Завдяки цьому клієнти отримають більше можливостей під час переходу в хмару. Крім того, буде забезпечено додаткову підтримку клієнтам IBM, які хочуть, щоб RISE with SAP функціонував в IBM Cloud.

IBM та SAP співпрацювали з сотнями клієнтів по всьому світу, реалізуючи тисячі проектів з модернізації своїх систем та бізнес-процесів на основі відкритого гібридного хмарного підходу. Як приклад називають проекти з компаніями Coca-Cola European Partners, Parle Products, Harmont & Blaine, Puravankara Ltd та Virgin Megastore KSA. IBM також вклала значні кошти у RISE with SAP, щоб конвертувати власну інфраструктуру.

Детальніше читайте за посиланням.

INTRASYSTEMS є партнером IBM зі статусом Silver.

Наші сертифіковані спеціалісти забезпечують замовникам кваліфіковані впровадження рішень IBM.

Замовляйте консультацію!