fbpx

Новини

07/Листопад
2019

Партнерський альянс ІНТРАСИСТЕМС з BAKOTECH Group і Dynatrace

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про успішний партнерський альянс з BAKOTECH Group і вендором Dynatrace. ІНТРАСИСТЕМС співпрацює з IT-дистриб’ютором BAKOTECH c перших днів своєї роботи на українському ринку системної інтеграції. Постійно нарощуючи обсяги співпраці, компанії-партнери спільними зусиллями реалізують великі проекти для операторів зв’язку, фінансових і банківських організацій.

Влітку 2018 року ІНТРАСИСТЕМС також уклала офіційні партнерські відносини з вендором Dynatrace – лідером серед нового покоління платформ управління продуктивністю додатків, офіційним дистриб’ютором якого є BAKOTECH.

Сьогодні ми прагнемо перейти до комплексного підходу в компетенціях по всій лінійці передових технологій і рішень вендора, приділяючи велику увагу внутрішній підготовці. За останній час проведена колосальна робота з оптимізації бізнес-процесів і підходів до проектування на базі рішень Dynatrace, навчання фахівців компанії. Це дозволяє пропонувати замовникам більш вивірені рішення, вигідні умови контрактів, максимально високу якість обслуговування відповідно до стандартів, що пред’являються нашими партнерами BAKOTECH і Dynatrace!

В рамках співпраці, 14 листопада 2019 року ІНТРАСИСТЕМС виступить партнером у проведенні бізнес-сніданку BAKOTECH і Dynatrace для замовників, на якому ми з вами зможемо обговорити особливості роботи рішень Dynatrace і отримаємо багато корисної інформації від експертів BAKOTECH. Для отримання деталей щодо даного заходу, будь ласка, звертайтеся на event@bakotech.com.

___________________________________________________________

Dynatrace – виробник платформи з управління продуктивністю додатків нового покоління. Платформа Dynatrace 9 років поспіль займає лідируючу позицію у звіті Garner Inc. “Magic Quadrant for Application Performance Monitoring”. Від технологічно складних попередників продукт відрізняється: простотою розгортання, багаторівневою візуалізацією ІТ-ландшафту, можливістю проведення end-to-end моніторингу, а також відстеження досвіду користувачів. Крім іншого, Dynatrace має вбудований AI-модуль – Davis, який самостійно аналізує тисячі залежностей і визначає першопричини виникнення проблем. Платформа Dynatrace була створена у відповідь на виклики, які ставлять «хмарні», мобільні, сервіс-орієнтовані, Big Data та інші сучасні технології. Dynatrace оптимізує і відстежує роботу тисяч додатків у більш як 4 000 замовників – великих і малих – по всьому світу. Клієнти Dynatrace проактивно реагують на проблеми додатків, знаходять їх причини в рази швидше, скорочують цикли своїх релізів і зменшують час виходу на ринок своїх продуктів, аналізують призначений для користувача досвід і зменшують витрати на управління додатками.

ІНТРАСИСТЕМС – команда талановитих фахівців, що працюють в сфері системної інтеграції та високопрофесійної реалізації інноваційних ІТ-проектів різної складності і налічує понад 50 осіб. ІНТРАСИСТЕМС заявила про себе на ринку високих технологій в сфері ІТ у 2016 році, переслідуючи головну мету – забезпечити бізнес своїх замовників надійним, ефективним і сучасним фундаментом ІТ-інфраструктури. ІНТРАСИСТЕМС – надає широкий спектр комплексних послуг для забезпечення повного життєвого циклу ІТ-проектів відповідно до світових стандартів: консалтинг, аналіз і проектування, ІТ-аудит, модернізація і розвиток ІТ-інфраструктури, впровадження бізнес-додатків, рішення в області безпеки, автоматизації та управління інформацією, професійна технічна підтримка. Діяльність ІНТРАСИСТЕМС побудована на офіційному партнерстві з провідними ІТ-виробниками. В активі компанії статуси і компетенції більш ніж 40 вендорів. ІНТРАСИСТЕМС володіє статусом Сервіс-партнера багатьох виробників і надає постійну технічну підтримку впроваджених рішень в режимі 24х7х365, має власну демонстраційну лабораторію.

БАКОТЕК® – міжнародна група компаній, яка займає лідируючі позиції в сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції і поставляє рішення провідних світових IT-виробників. Позиціонуючи себе як True Value Added IT-дистриб’ютор, БАКОТЕК надає професійну до- і пост-продажну, маркетингову, технічну підтримку для партнерів і кінцевих замовників. Територіально група компаній працює в 26 країнах на ринках Центральної і Східної Європи, Балкан, Балтії, Кавказу, Центральної Азії з офісами в Празі, Кракові, Ризі, Мінську, Києві, Баку і Нур-Султані.