fbpx

Новини

22/Квітень
2020

One Identity оголошує про сертифікацію рішення Identity Manager 8.1 згідно NIAP Common Criteria

Компанія One Identity, визнаний лідер в області безпеки, орієнтованої на ідентифікаційні дані, оголосила про те, що вона пройшла сертифікацію NIAP Common Criteria від Національного інформаційного партнерства (NIAP) для свого рішення Identity Manager 8.1 з управління ідентифікацією та адмініструванням (IGA).

Детальніше в новинах вендора:
https://www.oneidentity.com/community/news/b/press-releases/posts/one-identity-achieves-niap-common-criteria-certification-for-identity-manager-8-1

Сертифікація означає, що One Identity Manager задовольняє найсуворішим вимогам безпеки урядових організацій – включаючи федеральні, державні та місцеві держструктури і підприємства США.

Нагадаємо, що ІНТРАСИСТЕМС є партнером One Identity рівня Gold +, має в своєму портфелі і впроваджує рішення по IAM завдяки флагманським продуктам One Identity.

Недавнє опитування One Identity, проведене серед учасників конференції RSA 2020, показало, що 49 відсотків організацій не впевнені в тому, що їх організація відповідає останнім правилам конфіденційності та безпеки даних. Сертифікація NIAP Common Criteria – це одна з тих дій, які постачальники рішень безпеки можуть зробити, щоб розширити свої можливості, допомагаючи організаціям уникнути подібних недоліків в області безпеки.