fbpx

Новини

13/Грудень
2019

Нові комп’ютери в кабінеті інформатики в школі – інтернаті в Комарівці!

Компанія ІНТРАСИСТЕМС продовжує в цьому році хорошу і добру традицію благодійної допомоги школі – інтернату в селі Комарівка Чернігівської області.
У навчальному закладі на сьогодні навчається понад 100 вихованців шкільного і дошкільного віку. Ні для кого не секрет, що діти в подібних установах часто потребують не тільки в прості побутові речі, але і й сучасні засоби для повноцінної освіти і розвитку, для готовності адаптуватися в соціумі. Не менш важливо і проста людська увага, нові знайомства та навички спілкування!

Педагогічний колектив школи – інтернату надає цим аспектам велике значення і, в зв’язку з цим поставив для себе і працює над таким методичним завданням: «Формування самоосвітньої компетентності учнів і вчителів шляхом впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес».
І саме тому благодійною місією ІНТРАСИСТЕМС на цей раз стала поставка і оновлення кабінету інформатики сучасними комп’ютерами! 6 грудня 2019 року в школу – інтернат приїхали 13 новеньких сучасних моноблоків Impression. Представники ІНТРАСИСТЕМС під час свого візиту поспілкувалися з дітьми та викладачами, розповіли про нашу компанію і її роботі, подарували всім невеликі подарунки і зібрані силами всіх співробітників ІНТРАСИСТЕМС необхідні речі і медикаменти. Все це залишило масу позитивних емоцій і подяку з боку викладачів і учнів закладу, чим вони й поділилися в новинах школи на своєму сайті.

«Дитячий та педагогічний колективи Комарівської загальноосвітньої школи-інтернату щиро дякує Генеральному директору Шевченку Андрію Вікторовичу та всім працівникам компанії ІНТРАСИСТЕМС за таку суттєву допомогу, яку надали закладу від щирого серця. Велике людське спасибі Вам, що ви вмієте розділити любов з тими, кому на цій землі її не вистачає. Нам завжди приємно відчувати тепло багатьох сердець, які вболівають за дитячі долі та допомагають у здійсненні багатьох дитячих мрій та побажань. Все подароване дітям залишає у них глибокий слід добра і надії на краще завтра. Дякуємо!!!» – говорить директор школи – інтернату В. А. Стриженко.