fbpx

Новини

16/Квітень
2020

MobileIron підтримує критично важливі мобільні додатки і дані для співробітників «в полях» в області охорони здоров’я, аварійного відновлення та правопорядку.

Компанія MobileIron оголосила, що будь-яка організація може зареєструвати необмежену кількість нових користувачів і пристроїв «в полях» на платформі UEM MobileIron без додаткових витрат до 15 червня 2020 року, щоб забезпечити доступ до критично важливих локальних додатків і інструментів підвищення продуктивності, таких як Epic, ServiceNow і Medscape.

В умовах кризи, передові заходи в охороні здоров’я, уряді, пожежної служби, поліції, невідкладної медичної допомоги та роздрібної торгівлі є важливішими, ніж будь-коли раніше. Вже сьогодні багато організацій, що працюють в сільському господарстві, охороні здоров’я, правоохоронній сфері, виробництві, на підприємствах роздрібної торгівлі, транспорті та комунального обслуговування покладаються на комплексну платформу MobileIron для уніфікованого управління кінцевими точками (UEM) для забезпечення безпеки пристроїв, що використовуються передніми працівниками в «полях» і службами швидкого реагування, що призводить до підвищення ефективності працівників.

Детальніше в новинах вендора:

https://www.mobileiron.com/en/company/press-room/press-releases/mobileiron-enables-critical-mobile-apps-and-data-for-frontline-responders