fbpx

Новини

17/Вересень
2020

Компанія SAS переможець у рейтингу Asia Risk Technology Awards 2020 у номінації AML Solution of the Year

SAS® Anti-Money Laundering було названо рішенням року з боротьби з відмиванням грошей на конкурсі Asia Risk Technology Awards 2020. Компанія SAS, світовий лідер в області аналітики, була відзначена за новаторство і креативність в області технологій боротьби з відмиванням грошей (AML). SAS також отримала високу оцінку за передові можливості свого рішення, відгуки клієнтів і репутацію на ринку.

«SAS поліпшила свою аналітичну платформу за допомогою штучного інтелекту (AI) і машинного навчання (ML) для AML нового покоління. Ці технології допомагають клієнтам більш ефективно виявляти незаконні операції з відмивання грошей і отримувати цілісне уявлення про ризики, пов’язані з їх організацією », – сказав Кейт Свансон, директор практики глобального шахрайства та розвідки безпеки SAS в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. «Наші клієнти можуть використовувати великі технології SAS AI / ML для створення більш складних систем моніторингу, які виявляють підозрілі транзакції, знижуючи при цьому кількість помилкових спрацьовувань і витрати на дотримання нормативних вимог».

Премія Asia Risk Technology Awards – це найстаріша і найпрестижніша платформа для нагородження фірм і приватних осіб, що беруть участь в азіатських ринках похідних фінансових інструментів і управлінні ризиками. Нагороди присуджуються постачальникам технологій і рішень, які роблять все можливе, щоб допомогти галузі фінансових послуг вирішувати різні завдання інноваційними та перспективними способами.

Детальніше в новинах вендора