fbpx

Новини

24/Квітень
2020

Компанія MobileIron і компанія Adeya оголошують про стратегічне партнерство в сфері забезпечення безпеки корпоративних комунікацій і спільної роботи.

Компанія MobileIron оголосила про нове партнерство з компанією Adeya, лідером рішень з організації безпечного співробітництва для розширення можливостей роботи віддалених співробітників за допомогою приватних наскрізних зашифрованих голосових і відеодзвінків в реальному часі, конференц-зв’язку, SMS, миттєвих повідомлень, групових чатів та обміну файлами на будь-якому пристрої.


Детальніше в новинах вендора:
https://www.mobileiron.com/en/company/press-room/press-releases/mobileiron-and-adeya-announce-strategic-partnership

Це партнерство відповідає зростаючому ринковому попиту, недавньому сплеску віддаленої роботи і критичної потреби ринку в зашифрованих рішеннях для спільної роботи.

Використовуючи об’єднане рішення, клієнти тепер можуть швидко управляти і розгортати комплексне рішення Adeya для зашифрованого зв’язку, спільної роботи і обміну файлами через платформу уніфікованого управління кінцевими точками (UEM) MobileIron.

В якості додаткової переваги MobileIron і Adeya пропонують до 15 червня безкоштовну пробну версію, щоб швидко надавати віддаленим працівникам підприємства необмежену кількість нових користувачів і пристроїв.