fbpx

Новини

04/Квітень
2017

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підписала партнерську угоду і отримала статус Silver компанії Kofax

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про підписання партнерської угоди і отримання партнерського статусу Silver Partner американської компанії Kofax – провідного постачальника інноваційного програмного забезпечення і рішень для інтелектуального введення та автоматизації найважливіших для бізнесу процесів взаємодії з клієнтом на початковому етапі (First Mile ™).

Kofax Silver Partner – це перший рівень партнерства, проте партнерська програма Kofax структурована так, що на кожному її рівні численні переваги учасника програми щодо підтримки, продажів і маркетингу допомагають партнерам успішно виводити продукти і послуги вендора на ринок і забезпечувати кращий сервіс.

Команда  ІНТРАСИСТЕМС виконала всі необхідні вимоги для отримання статусу рівня Silver, в тому числі і по сертифікації для портфеля продуктів Kofax, включаючи Kofax Capture, Kofax Transformation Modules (KTM), Kofax TotalAgility (KTA). Використовуючи отримані знання і навички, ІНТРАСИСТЕМС готова кардинально поліпшити якість обслуговування клієнтів і суттєво скоротити експлуатаційні витрати, тим самим сприяючи зростанню бізнесу замовника, підвищенню його конкурентоспроможності та прибутковості.

Отримання статусу Kofax Silver Partner для компанії ІНТРАСИСТЕМС – це можливість розширити ринок і стати надійним бізнес – партнером для клієнтів, завдяки лідируючим в галузі продуктам і послугам Kofax, створеним для задоволення теперішніх і майбутніх вимог ринку до програмного забезпечення і послуг введення даних. Новий статус і прихильність ІНТРАСИСТЕМС  до досягнення високого рівня знань і експертизи, в сукупності, створюють перспективи для розвитку компетенцій та успішних впроваджень. Ми впевнені, що такий підхід гарантує нашим замовникам швидку окупність вкладених коштів і в цілому, забезпечує високу ступінь задоволеності спільною роботою.