fbpx

Новини

11/Грудень
2017

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримує партнерський статус Silver Business Partner компанії IBM

Компанія ІНТРАСИСТЕМС підтвердила новий партнерський статус Silver Business Partner компанії IBM, одного з найбільших в світі виробників і постачальників апаратного і програмного забезпечення, а також ІТ-сервісів і консалтингових послуг.

Статус IBM рівня Silver надає ряд переваг партнеру: доступ до навчальних ресурсів, підтримку експертів з питань роботи з клієнтами, першими отримувати і знайомитися з новими розробками IBM, спільний маркетинг. IBM також допомагає клієнтам компанії – партнера максимально ефективно використовувати наявні ресурси, підвищити продуктивність роботи співробітників і обмежити експлуатаційні витрати.

Завдяки плідній співпраці з вендором, компанія ІНТРАСИСТЕМС продемонструвала успішну реалізацію рішень IBM, що є невід’ємною частиною вимог по досягненню статусу Silver програми IBM PartnerWorld. Технічні фахівці і спеціалісти відділу продажів, склали всі необхідні іспити і отримали відповідні сертифікати. У сукупності це означає, що ІНТРАСИСТЕМС відповідає необхідним вимогам статусу Silver і володіє спектром передових технічних навичок для реалізації складних проектів з використанням програмних рішень вендора. Відзначимо також, що в даний час компанія активно розвиває компетенції Security і Collaboration Solutions, як пріоритетні напрямки у співпраці з IBM.

IBM є одним із стратегічних партнерів ІНТРАСИСТЕМС. Тому для компанії отримання статусу IBM Silver Business Partner – це важливий крок у зміцненні співпраці. У той же час, курс ІНТРАСИСТЕМС на розвиток партнерства з IBM визначає основні цілі та цінності компанії – допомагати своїм клієнтам бути більш продуктивними, завдяки доступу до сервісів IBM, підтримці і ранньому розумінню новітніх технологій і продуктів IBM.