fbpx

Новини

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус Select Partner від APC by Schneider Electric
15/Квітень
2017

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус Select Partner від APC by Schneider Electric

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання нового статусу Select Partner від APC by Schneider Electric, лідера ринку захисту живлення, енергозбереження та кондиціонування. Це означає, що зроблено черговий крок у розвитку відносин і розширенні рамок співпраці з APC by Schneider Electric.

Команда  ІНТРАСИСТЕМС виконала всі умови партнерської програми рівня Select, підвищивши кваліфікації фахівців з отриманням відповідних сертифікатів від APC, значно розширивши компетенції на ринку захисту живлення та енергозбереження, і готова пропонувати своїм клієнтам більш вигідні умови по всій лінійці продуктів АРС.

На сьогодні, співробітники ІНТРАСИСТЕМС володіють навичками визначення, проектування і налаштування стандартних рішень APC, що підвищують експлуатаційну готовність інженерної інфраструктури центру обробки даних, знаннями по вибору і розрахунку систем безперебійного електроживлення та кондиціонування ЦОД, програмних і фізичних компонентів ЦОД, а також вмінням оперативно і раціонально вирішувати конкретні проблеми і завдання замовників.

APC відома якістю своєї продукції, новаторськими розробками і найкращим в галузі сервісом, і в той же час партнерська програма АРС забезпечує всебічну підтримку партнерів на всіх етапах співпраці. В партнерстві з АРС ІНТРАСИСТЕМС отримує нові можливості в області інформаційно-технічної підтримки, навчання, стимулювання продажів, що, в результаті дозволяє надавати клієнтам найбільш вигідні ціни та умови співпраці.