fbpx

Новини

12/Січень
2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала статус Registered Partner компанії AudioCodes

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання партнерського статусу Registered Partner компанії AudioCodes – одного з провідних світових розробників телекомунікаційних рішень для передачі голосу на основі технологій Voice over IP (VoIP).

В рамках розвитку напрямку уніфікованих комунікацій, фахівці ІНТРАСИСТЕМС отримали компетенції і знання про продукти вендора, і готові надавати клієнтам більш високий рівень обслуговування щодо реалізації VoIP рішень.

Новий партнерський статус і рішення на базі обладнання і технологій AudioCodes дозволяють ІНТРАСИСТЕМС пропонувати замовникам послуги в області IP-телефонії, пов’язані з організацією відмовостійких віддалених офісів, віддалених робочих місць, взаємодіями з мобільними користувачами, а також, зі збереженням інвестицій в наявний парк устаткування.

AudioCodes Ltd. – ізраїльська high-tech компанія, яка проектує, розробляє і продає пристрої для голосового та відео зв’язку, передачі даних по мережах, що працюють в протоколі TCP/IP. AudioCodes є піонером технології VoIP, що поставляє на ринок свої рішення в цій галузі з 1995 року.