fbpx

Новини

29/Січень
2018

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала новий партнерський статус – DELL EMC Authorized Partner

ІНТРАСИСТЕМС отримала статус Authorized Partner компанії DELL EMC, лідера в області апаратних рішень для зберігання даних. DELL EMC пропонує великий портфель інноваційних рішень і послуг, і надає компаніям максимально ефективні інструменти для побудови і масштабування ІТ-інфраструктури, у відповідності до мінливих потреб бізнесу.

В рамках нової партнерської програми ІНТРАСИСТЕМС отримує можливість розширити власний портфель рішень в області побудови ІТ-інфраструктури. Фахівці компанії зможуть використовувати в своїх проектах серверне обладнання, системи зберігання даних, конвергентні та гіперконвергентні платформи, рішення DELL EMC для захисту даних і багато інших передових розробок від провідного світового виробника.

Умови партнерської програми є такими, що стимулюють команду партнера розвивати свою експертизу. Завдяки цьому ІНТРАСИСТЕМС підвищить ефективність впровадження складних ІТ проектів на основі обладнання DELL EMC. Компанія отримає нові унікальні можливості для розвитку свого бізнесу і бізнесу своїх клієнтів: підвищення рівня обслуговування і збільшення прибутковості спільних проектів за рахунок вигідних умов партнерства з DELL EMC.

Компанія DELL EMC, що входить до групи компаній Dell Technologies, допомагає організаціям модернізувати, автоматизувати і трансформувати центри обробки даних, поставляючи провідні в галузі конвергентні інфраструктурні рішення, сервери, системи зберігання та технології захисту даних. Це створює надійний фундамент для трансформації ІТ на основі технологій гібридної хмари і трансформації бізнес-процесів за допомогою хмарно-орієнтованих додатків і рішень для великих даних. DELL EMC пропонує замовникам, в тому числі 98 відсоткам компаній зі списку Fortune 500, найширший портфель інноваційних рішень, що охоплюють всю ІТ-інфраструктуру: від клієнтських систем до центрів обробки даних і хмари.