fbpx

Новини

28/Жовтень
2020

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про поповнення команди фахівців відразу у 3-х напрямках роботи!

Незважаючи на реалії роботи в умовах карантину та загального спаду на ринку системної інтеграції наша компанія відзначає все більший і більший ріст інтересу і активності замовників в таких взаємопов’язаних між собою напрямках як IDM / IAM і Інформаційна Безпека, зокрема Cybersecurity.

Чи варто говорити чому?
В епоху віддаленої роботи змінилися канали підключення співробітників до великої і складної інфраструктури крупних компаній – клієнтів, кількісно зросли шляху такого підключення. Крім уже всім відомих переваг впровадження рішень IDM, на попит впливають зростаючі ризики і при цьому, залишається необхідність підвищення ефективності процесу управління доступом в цілому.

Спеціальна команда експертів IDM напрямку ІНТРАСИСТЕМС поповнила свої ряди новими професіоналами, сертифікованими фахівцями в сфері Identity and Access Management. І це вже якісно відображається на реалізації нових великих проектів в телекомі, банківській сфері та енергетиці, над якими вони плідно працюють.

ІНТРАСИСТЕМС вже не раз згадувала у своїх оновленнях про проект – експеримент, з прийняттям на практику студентів Державного Університету Телекомунікацій. В результаті ретельного відбору з 2019 року в ІНТРАСИСТЕМС вже працюють кілька успішних і талановитих студентів кафедри. Продовженням експерименту нещодавно стало поповнення команди Cybersecurity новими молодими і дуже продуктивними технічними фахівцями.

У зв’язку з вищесказаним логічно правильним стало рішення посилити і можливості сейлової команди ІНТРАСИСТЕМС. Її ради поповнили фахівці в сфері продажів рішень Citrix, IBM і Oracle.
Як відомо, за кожним спадом слідує зростання. Неухильний розвиток технологій, аналітичні прогнози, і глибоке знання і розуміння ІТ ринку вимагають від команди ІНТРАСИСТЕМС вдосконалення інтелектуального багажу, власної експертизи та кадрового потенціалу, щоб максимально якісно реалізовувати всі вимоги своїх замовників.