fbpx

Новини

20/Лютий
2017

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання статусу компанії ORACLE рівня GOLD

Компанія ІНТРАСИСТЕМС стала бізнес-партнером компанії ORACLE рівня Gold, продовживши успішну співпрацю в рамках програми Oracle Partner Network (OPN) і продемонструвавши свій високий професійний ріст та рівень партнера.

Отримавши статус Oracle Gold Partner, ІНТРАСИСТЕМС має право розробляти, продавати і впроваджувати всі рішення портфеля продуктів Oracle, включаючи бази даних, проміжне ПО, системи зберігання даних і серверні системи, коробкові і галузеві рішення. Статус Gold – це не тільки перший рівень участі в OPN, що забезпечує доступ до всіх продуктів Oracle, а й можливість почати роботу над створенням власної спеціалізації і розвитком необхідних компетенцій.

Сьогодні в штаті ІНТРАСИСТЕМС працює виділена команда фахівців, сфокусована на зростанні експертизи з продажів та впровадження рішень Oracle в області безпеки і управління корпоративними ресурсами. У планах компанії розширення обсягу можливостей з надання послуг замовникам. Все це можливо як за рахунок нарощування компетенцій, так і розробки власних рішень на платформі Oracle, а також, створення ефективних цінових пропозицій клієнтам, завдяки наявності статусу Oracle Gold Partner.

Статус Gold Partner компанії Oracle – це зміцнення позицій ІНТРАСИСТЕМС на ринку і гарантія високої якості послуг, які ми надаємо своїм замовникам. Даний статус свідчить про визнання Oracle обраного ІНТРАСИСТЕМС курсу на максимальну концентрацію зусиль на успішне вирішення актуальних завдань замовників на базі продуктів ORACLE і підвищення ефективності їх бізнесу, що є нашим основним пріоритетом на шляху розвитку компанією нових напрямків та інноваційних рішень в системній інтеграції.