fbpx

Новини

19/Липень
2017

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання партнерського статусу HP Partner First Silver Partner

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про отримання партнерського статусу корпорації HP – НР Partner First Silver Partner.

Присвоєння партнерського статусу HP Partner First Silver означає, що компанія ІНТРАСИСТЕМС не тільки отримали відповідну сертифікацію, і має в своєму штаті професіоналів, які глибоко розбираються в продуктах і передових технологіях HP, але й довела відповідність даному критерію, збільшивши фінансові показники бізнесу.

Отримавши статус HP Partner First Silver Partner, компанія ІНТРАСИСТЕМС має розширений доступ до ресурсів HP, бази знань і інструментів спільного маркетингу, що в свою чергу, дозволяє розробляти і впроваджувати рішення, які відповідають потребам сучасного ринку і бізнесу кожного замовника.

Новий статус компанії ІНТРАСИСТЕМС, в рамках оновленої та оптимізованої партнерської програми HP Partner First, дає можливість не тільки значно підвищити якість послуг, що надаються за рахунок розширеного вибору рішень і напрямків, найкраще відповідають спеціалізації партнера і вимогам замовників, але і пропонувати клієнтам спеціальні економічно вигідні умови покупки рішень і обладнання НР.

 ІНТРАСИСТЕМС- компанія, яка впевнено, крок за кроком заробляє репутацію експерта в своїй галузі, і статус HP Partner First Silver Partner ще одне тому підтвердження. Новий статус гарантує високий професійний рівень і кваліфікацію ІНТРАСИСТЕМС, як авторизованого партнера HP, в розробці та реалізації IТ-рішень різного рівня і масштабу з використанням обладнання HP.