fbpx

Новини

20/Грудень
2021

Ivanti – інтегровані рішення для цифрової трансформації.

Рішення для цифрової трансформації сьогодні актуальні як для ІТ-сектору, так і для сфери цифрової безпеки. У портфелі компанії INTRASYSTEMS є продукти Ivanti – вендора, що пропонує розробки в обох згаданих напрямах.

Про деталі цих рішень розповіла в інтерв’ю виданню “Мережі та Бізнес” – Ольга Шиян, керівник департаменту продаж у фінансовому секторі, INTRASYSTEMS.

– Компанія Ivanti нещодавно придбала MobileIron – відомого гравця на ринку систем кібербезпеки, з яким INTRASYSTEMS мали давні партнерські відносини. Які, на вашу думку, цілі та результати такого злиття?

– У сучасному світі кількість пристроїв, що використовуються, зростає з кожним днем. Стрімке зростання диджиталізації провокує збільшення кількості вразливостей, які стають новими викликами для організацій. Ще одна сучасна тенденція – віддалена робота, яка стала нашою новою реальністю. Компанія Ivanti відома на світовому ринку з 1985 року. У 2020 році сталося одне з найгучніших злиттів, в ході якого Ivanti об’єдналася з ще одним відомим світовим виробником – MobileIron, що лідирує за напрямками систем кіберзахисту EMM та UEM. Цим Ivanti значно посилила свій підрозділ інформаційної безпеки.

– Розкажіть про проекти вашої компанії за допомогою рішень Ivanti.

– Компанія INTRASYSTEMS має значний досвід впровадження розробок Ivanti в Україні для замовників із фінансового та телекомунікаційного секторів. Зокрема, один із наших проектів, реалізований для компанії «Укртелеком», де ми використовували систему Ivanti Unified Endpoint Management, був визнаний наймасштабнішим впровадженням у Східній Європі на базі рішень MobileIron щодо кількості користувачів та пристроїв.

– Які на сьогоднішній день основні програмні рішення, що пропонує Ivanti на світовому ринку?

– Продукти Ivanti поєднують п’ять ключових ІТ-технологій та забезпечують інтеграцію з іншими системами для автоматизації, спрощення управління ІТ та безпеки.

Ivanti Unified Endpoint Management дозволяє створити на робочих пристроях деякі контейнери робочого та особистого простору, між якими не буде можливості обміну інформації, з індивідуальним налаштуванням політики безпеки.

Ivanti Neurons надає аналітичні дані в режимі реального часу, які дозволяють приймати більш швидкі та правильні рішення. Завдяки цьому швидкість, точність та ефективність збільшуються в рази.

Ivanti Neurons постійно виявляє та усуває загрози, перш ніж ваші користувачі дізнаються про них.

Ivanti Patch Management самостійно відстежує необхідність оновлень, здійснює пошук вразливостей, працює з усіма VDI-системами, значно спрощуючи бізнес-процеси організацій та зменшуючи ризики.

Ivanti Device Control забезпечує ефективний масштабований захист, підтримуючи будь-які пристрої. Реалізується можливість створення «білого» та «чорного» списків, заборони копіювання, блокування паролів, а також легкого визначення вразливих файлів, роблячи їх недоступними для випадкового користувача.

ITSM (Enterprise Service Management) – це найпоширеніше рішення вендора, яке дозволяє автоматизувати всі бізнес-процеси в ІТ. Відмінною рисою системи є спеціально розроблена мобільна програма, яка допомагає керувати запитами та налаштуваннями шляхом використання мобільного ITSM. ПЗ працює з будь-якими базами даних, дозволяє керувати проектами на рівні надання послуг (як сервіс для певного департаменту, за необхідності).

– А що ви можете сказати щодо ще одного популярного рішення Ivanti Asset Manager?

Ivanti Asset Manager – це платформа з управління життєвим циклом ІТ-активів, яка дає можливість фінансовим установам проводити інвентаризацію обладнання та ПЗ відповідно до міжнародних стандартів з наданням усієї необхідної звітності.

– Що готова запропонувати INTRASYSTEMS українським замовникам?

– Компанія INTRASYSTEMS має належні компетенції та штат технічних фахівців, які готові допомогти в реалізації різноманітних рішень Ivanti та MobileIron, а також поділитися досвідом впроваджених рішень та реалізованих проектів.

Більш детально про рішення INTRASYSTEMS дізнайтеся тут.