fbpx

Новини

13/Серпень
2020

ІНТРАСИСТЕМС зробила ривок у рейтингу системних інтеграторів України за підсумками щорічного дослідження журналу «Мережі та Бізнес» за 2019 рік!

У традиційному річному дослідженні ринку Системної Інтеграції в Україні журналу «Мережі та Бізнес» за 2019 рік ІНТРАСИСТЕМС займає 9-у позицію рейтингу, в тому числі по реалізованих проектах та інших досягненнях! У порівнянні з попереднім аналогічним рейтингом 2018 року, в якому ІНТРАСИСТЕМС опинилася на 17 місці, це значне зростання позицій!

Окремо варто відзначити, що в дослідженні поточного року ІНТРАСИСТЕМС названа однією з компаній, які вчинили найбільший ривок приросту позицій рейтингу. Цитуючи редактора статті: «… .за багатьма параметрами спостерігається скорочення розриву між лідером ринку і іншими інтеграторами з першої десятки списку. З компаній, які вчинили найбільший ривок в оцінках за останній рік (що показали найбільший приріст позиції в балах), відзначимо таких інтеграторів, як Intrasystems, …. »

На думку аналітиків журналу, 2019 рік завершився цілком благополучно, на 2020й покладалися великі надії, але «трапився вірус», очікується значний спад, і як кажуть у статті: «Погано стало багатьом, але не всім. У той же час ті, хто зміг створити запас міцності в 2018-2019 роках, схоже, зможуть перечекати шторм без критичних втрат».

«Останній коментар редакції, а також 9-а позиція рейтингу дуже красномовно характеризують стан бізнесу ІНТРАСИСТЕМС. Нашій компанії лише 4 роки. З найперших днів існування і до теперішнього моменту, і не дивлячись на складнощі ситуації з карантином, ми максимально сконцентровані на розвитку найперспективніших і затребуваних напрямів на ринку. Ми ретельно розвиваємо компетенції команди, зберегли і примножили склад фахівців, не боїмося експериментів з кадрами! Про наші успіхи можна судити не тільки по рейтингах, але і з вичерпного портфелю рішень. А список реалізованих проектів в різних областях бізнесу вже виріс в 2020 році!» – говорить Олег Башинський, комерційний директор ІНТРАСИСТЕМС.