fbpx

Новини

20/Лютий
2023

INTRASYSTEMS — єдиний RSA Titanium Partner в Україні!

В рамках партнерської програми RSA компанія INTRASYSTEMS отримала найвищий партнерський статус — Titanium Partner.

Даний статус в Україні належить лише системному інтегратору INTRASYSTEMS, чим ми дуже пишаємось. 

Це робить нас надійним партнером, який готовий надати замовникам не лише детальну консультацію стосовно продуктів RSA, а й професійно визначить найбільш ефективне та надійне рішення для забезпечення безпеки організації.

RSA Security — корпорація, яка спеціалізується на виробництві продуктів пов’язаних з інформаційною безпекою. Штаб квартира компанії знаходиться у Бедфорді, штат Массачусетс, США, а також, компанія має офіcи в Австралії, Ірландії, Ізраїлі, Великій Британії, Сингапурі, Індії, Китаї, Гонконзі та Японії.

Сьогодні RSA є світовим лідером у галузі управління ідентифікацією та доступом, що відображає переконання компанії в тому, що захист цифрової ідентичності протягом усього її життєвого циклу має першорядне значення для кібербезпеки. RSA фокусується на обслуговуванні найбільш чутливих до безпеки організацій з таких галузей як:

  • Енергетична;
  • Фінансова;
  • Урядова;
  • Охорона здоров’я.

Поширення віддаленої роботи, геополітичні кризи та нові технології прискорюють зростання обсягу, складності та впливу загроз цифровій безпеки та інфраструктурі нашої планети. То ж — залишатися на крок попереду, — за словами вендора RSA — вже недостатньо.