fbpx

Новини

12/Лютий
2021

ІНТРАСИСТЕМС- Єдиний партнер Citrix рівня GOLD в Україні!

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримує новий партнерський статус Citrix Gold Solution Advisor, провідного постачальника рішень для інфраструктури віддаленого доступу і доставки додатків. Нагадаємо, що ІНТРАСИСТЕМС співпрацює із вендром з перших днів своєї роботи на ринку і до недавніх пір була партнером зі статусом Silver.

На сьогодні ІНТРАСИСТЕМС є єдиним в Україні партнером Citrix рівня GOLD!

Даний статус отримують партнери з високим рівнем досвіду, які реалізують себе в одній або декількох технологіях Citrix, тісно співпрацюють із вендором, і мають ряд переваг: додаткові ліди і засоби для побудови бізнесу, залучення до роботи над проектами фахівців Citrix, використання «гарячої лінії» підтримки Citrix і актуальну технічну і маркетингову інформацію.

ІНТРАСИСТЕМС підтвердила Золотий статус виконанням плану продажів і наявністю сертифікованих інженерів і менеджерів з продажу. Фахівці ІНТРАСИСТЕМС пройшли спеціальне навчання за програмами Citrix Certified Associate і Citrix Certified Sales Professional.

На сьогодні ІНТРАСИСТЕМС готова забезпечувати повний спектр послуг для клієнтів в області організації інфраструктури доставки додатків на базі програмних продуктів Citrix, включаючи передпродажні консультації, ліцензування, впровадження та підтримку і вже має в своєму портфоліо реалізовані проекти на базі Citrix VDI.


Citrix є лідируючим розробником систем віртуалізації, мережевих рішень і технологій доставки додатків. Понад 230 000 організацій по всьому світу використовують рішення від Citrix. Лінійки продуктів Citrix Delivery Center, Citrix Cloud Center (C3) і Citrix Online Services дозволяють радикально спростити організацію IT-інфраструктури компанії, пропонуючи зручні інструменти для доставки додатків будь-якому користувачеві, в будь-якому місці, за допомогою будь-якого пристрою. Клієнтами Citrix є 99% компаній, які увійшли до рейтингу Fortune, а також сотні тисяч інших організацій. У Citrix більше