fbpx

Новини

ІНТРАСИСТЕМС виступила партнером BAKOTECH у проведенні бізнес – сніданку за рішеннями Dynatrace
15/Листопад
2019

ІНТРАСИСТЕМС виступила партнером BAKOTECH у проведенні бізнес – сніданку за рішеннями Dynatrace

ІНТРАСИСТЕМС стала партнером – організатором бізнес-сніданку спільно із дистриб’ютором BAKOTECH, який присвячено рішенням і продуктам вендора Dynatrace – лідера в сфері контролю та аналізу цифрових сервісів. Захід відбувся 14 листопада в Києві, в конференц-центрі готелю Aloft.

Очевидно, що бізнес давно цікавить як за допомогою єдиного рішення на основі штучного інтелекту, отримати аналітику в режимі реального часу на основі даних по кожному користувачеві, кожної транзакції у будь-якому додатку. За допомогою такої платформи Dynatrace багато провідних компаній зі списку Fortune Top 100, покращують користувальницький досвід, впроваджують інновації та модернізують ІТ-операції набагато швидше і з абсолютною впевненістю. Саме у даному контексті ІНТРАСИСТЕМС і BAKOTECH зібрали замовників і разом з ними обговорили такі корисні для бізнесу питання:

• AI для пошуку причин проблем з продуктивністю. Маркетинг або правда?
• Тріаж проблем з IT-сервісами з Dynatrace
• Superstar ліга. Як Зробити IT більш незалежним від людей
• UEM. Налагоджуємо міст між IT і бізнесом

Нагадаємо, що ІНТРАСИСТЕМС є давнім партнером BAKOTECH і співпрацює з Dynatrace з 2018 року. І в рамках такого альянсу ми плануємо розвивати і зміцнювати як свої компетенції, так і свої позиції на ринку в сфері бізнес – аналітики, і, зокрема, у впровадженні APM рішень.


Dynatrace – виробник платформи з управління продуктивністю додатків нового покоління. Платформа Dynatrace 9 років поспіль займає лідируючу позицію у звіті Garner Inc. “Magic Quadrant for Application Performance Monitoring”. Від технологічно складних попередників продукт відрізняється: простотою розгортання, багаторівневою візуалізацією ІТ-ландшафту, можливістю проведення end-to-end моніторингу, а також відстеження досвіду користувачів. Крім іншого, Dynatrace має вбудований AI-модуль – Davis, який самостійно аналізує тисячі залежностей і визначає першопричини виникнення проблем. Платформа Dynatrace була створена у відповідь на виклики, які ставлять «хмарні», мобільні, сервіс-орієнтовані, Big Data та інші сучасні технології. Dynatrace оптимізує і відстежує роботу тисяч додатків у більш як 4 000 замовників – великих і малих – по всьому світу. Клієнти Dynatrace проактивно реагують на проблеми додатків, знаходять їх причини в рази швидше, скорочують цикли своїх релізів і зменшують час виходу на ринок своїх продуктів, аналізують призначений для користувача досвід і зменшують витрати на управління додатками.

БАКОТЕК® – міжнародна група компаній, яка займає лідируючі позиції в сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції і поставляє рішення провідних світових IT-виробників. Позиціонуючи себе як True Value Added IT-дистриб’ютор, БАКОТЕК надає професійну до- і пост-продажну, маркетингову, технічну підтримку для партнерів і кінцевих замовників. Територіально група компаній працює в 26 країнах на ринках Центральної і Східної Європи, Балкан, Балтії, Кавказу, Центральної Азії з офісами в Празі, Кракові, Ризі, Мінську, Києві, Баку і Нур-Султані.