fbpx

Новини

26/Лютий
2018

ІНТРАСИСТЕМС успішно подовжує статус GOLD Partner компанії ORACLE

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про подовження партнерства з компанією ORACLE рівня Gold. Партнерський статус ORACLE Gold Partner став офіційним підтвердженням ще одного року результативного співробітництва з вендором в рамках програми Oracle Partner Network (OPN) Specialized.

Дотримання високих критеріїв партнерства з ORACLE передбачає для ІНТРАСИСТЕМС успішне подовження спеціалізацій по продуктовим напрямками базових технологій і бізнес-додатків ORACLE, наявність в компанії висококваліфікованих експертів і реалізованих проектів.

ІНТРАСИСТЕМС стала партнером ORACLE в лютому 2017 року. І можна сказати, що на сьогоднішній день компанія не тільки реалізувала поставлені плани щодо розвитку та примноження експертизи, але і досягла значних успіхів в просуванні інноваційних продуктів ORACLE на українському ринку. А накопичений досвід дозволяє реалізовувати проекти для клієнтів ІНТРАСИСТЕМС з гарантією високої якості і найкращими умовами придбання, інсталяції та підтримки продуктів ORACLE.


Oracle- американська корпорація, другий за величиною доходів виробник програмного забезпечення (після Microsoft), найбільший виробник програмного забезпечення для організацій, крупний постачальник серверного обладнання. Компанія спеціалізується на випуску систем управління базами даних, сполучного програмного забезпечення та бізнес-додатків (ERP- і CRM-систем, спеціалізованих галузевих програм). Найбільш відомий продукт компанії – Oracle Database, який компанія випускає з моменту свого заснування. З 2008 року корпорація освоїла випуск інтегрованих апаратно-програмних комплексів, а з 2009 року в результаті поглинання Sun Microsystems стала виробником серверного обладнання, до цього компанія випускала виключно програмне забезпечення. Компанія заснована в 1977 році. Підрозділи корпорації розташовані більш ніж в 145 країнах.