fbpx

Новини

04/Липень
2019

ІНТРАСИСТЕМС стає володарем спеціалізації Cisco Advanced Service Provider Architecture

Компанія ІНТРАСИСТЕМС успішно демонструє відповідність усім критеріям щодо присвоєння нової Advanced Service Provider Architecture Specialization від вендора Сisco. Отримання архітектурної спеціалізації Cisco Advanced SP Architecture говорить про високий професійний рівень експертів системного інтегратора, відображає відповідну ступінь технічної компетенції ІНТРАСИСТЕМС в області інтеграції мережевих рішень і технологій операторського і корпоративного рівня, а також про додаткові гарантії високої якості сервісу при використанні продуктів вендора для замовників.

Для отримання даної спеціалізації ІНТРАСИСТЕМС успішно виконала ряд вимог партнерської програми Cisco, включаючи навчання і сертифікацію фахівців компанії – інженерів, продавців і співробітників підрозділів супроводу бізнесу в області проектування і створення складних рішень на базі обладнання компанії Cisco. А також, в рамках нової архітектурної спеціалізації ІНТРАСИСТЕМС отримала право продавати, розробляти і впроваджувати рішення на основі конвергентної IP-архітектури Cisco, допомагати замовникам переходити на продукти і рішення нового покоління в областях маршрутизації і оптичних технологій, використовувати переваги концепцій Cisco Open Network Environment і Cisco Evolved Services Platform.

ІНТРАСИСТЕМС співпрацює з вендором вже близько 3-х років і на сьогоднішній день є партнером Cisco зі статусом Premier. Присвоєння нової архітектурної спеціалізації Cisco Advanced SP Architecture – це важливий крок на шляху до подальшого зростання інтелектуальних активів компанії і досягнення найвищого партнерського статусу Gold Certified Partner. Ми раді, що ІНТРАСИСТЕМС крок за кроком, впевнено і переконливо підтверджує високий рівень професійної підготовки і компетентності фахівців в області комплексних архітектур на базі продуктів і рішень Cisсo. Це дає нам можливість пропонувати замовникам ще більш вивірені рішення і підвищувати прибутковість їхнього бізнесу.


Cisco – світовий лідер у галузі мережевих технологій, що змінюють способи людського спілкування, зв’язку і спільної роботи. Діяльність компанії зосереджена на п’яти основних технологічних напрямках: магістральна маршрутизація, комутація та послуги; рішення для спільної роботи; віртуалізація центрів обробки даних і хмарні обчислення; відеотехнології; архітектури для трансформації бізнесу. Компанія Cisco була заснована в грудні 1984 р. групою співробітників Стенфордського університету. Свій перший продукт компанія випустила в 1986 р. Штаб-квартири Cisco розташовані в містах Сан-Хосе (Каліфорнія), Амстердамі (Нідерланди) і Бангалорі (Індія).