fbpx

Новини

10/Травень
2018

ІНТРАСИСТЕМС стає Срібним партнером компанії SAS Institute

ІНТРАСИСТЕМС оголошує про підписання партнерської угоди і отримання статусу Silver Partner з компанією SAS Institute – світовим лідером зі створення технологій і інструментів для інтелектуальної аналітичної обробки бізнес-інформації (Business Intelligence).
Партнерство з SAS Institute значно розширює можливості команди ІНТРАСИСТЕМС в області складних проектів з впровадження спеціалізованих галузевих аналітичних рішень для бізнесу.

Для досягнення статусу ІНТРАСИСТЕМС виконала необхідний набір вимог партнерської програми SAS Alliance, в тому числі отримала акредитацію фахівців з продажу рішень вендора. В якості партнера рівня Silver компанія може перепродувати ліцензії на програмне забезпечення SAS, поставляти і підтримувати рішення SAS, має доступ до надійного набору партнерських переваг.

Передові технології SAS в області Business Intelligence на сьогоднішній день визнані найдосконалішими. Унікальність рішень SAS в тому, що це поглиблена аналітика, яка дозволяє вирішувати завдання прогнозування і оптимізації, будувати моделі розвитку подій, обирати найбільш прийнятний варіант дій і планувати роботу з урахуванням багатьох факторів, виявляти і використовувати нові можливості та підвищувати ефективність роботи організації.

Для ІНТРАСИСТЕМС можливості залучення кращих міжнародних експертів SAS Institute в поєднанні із досвідом і накопиченою галузевою експертизою дозволяють пропонувати замовникам необхідний інструментарій аналізу даних для оптимізації бізнесу, інтегрований з іншими компонентами їх інформаційних систем, враховуючи специфіку конкретної галузі.


SAS- найбільша в світі приватна IT-компанія, що спеціалізується на розробці і продажу рішень і послуг в області бізнес-аналітики.
Компанія заснована в 1976 році, і сьогодні в її офісах по всьому світу працюють понад 14 тисяч співробітників. Виручка компанії за підсумками 2017 р. досягла 3,24 млрд доларів. Клієнтами SAS є понад 83 тисяч організацій в 158 країнах світу. Серед них – 94 компанії з першої сотні лідерів, яких включено до списку «2016 FORTUNE Global 500®». За даними IDC на середину 2017 року, SAS займає близько 30,5% світового ринку поглибленої аналітики.