fbpx

Новини

03/Серпень
2018

ІНТРАСИСТЕМС стає Silver партнером компанії Palo Alto Networks

Компанія ІНТРАСИСТЕМС отримала Silver статус в партнерській програмі компанії Palo Alto Networks – розробника програмно-апаратних рішень інформаційної безпеки нового покоління. Партнерство з Palo Alto Networks підсилює накопичені компетенції ІНТРАСІСТЕМС дійсно ефективними рішеннями в області інформаційної безпеки, і відкриває нові можливості щодо захисту від загроз критичних даних замовників.

Продукти компанії Palo Alto Networks – це продукти безпеки нового покоління, сімейство інноваційних рішень, об’єднаних в платформу для захисту мережі, кінцевих точок і Цодів. Особливу увагу ІНТРАСИСТЕМС приділяє міжмережевим екранам Palo Alto нового покоління, які допомагають точно ідентифікувати і контролювати додатки, безпечно дозволяти їх використання в мережі, і в результаті захищати корпоративні інформаційні системи на ранній стадії виникнення загроз. Отримавши партнерський статус Palo Alto, ІНТРАСИСТЕМС планує здійснювати просування всього сімейства нових рішень, фокусувати увагу аудиторії на всіх перевагах продуктових лінійок вендора як з точки зору ІТ-служб, так і з точки зору бізнесу.

Проблема інформаційної безпеки зараз все більш актуальна. ІНТРАСИСТЕМС є активним провідником нових технологій і рішень на цьому ринку, і тому нашій компанії дуже близька позиція Palo Alto Networks, яка за останній час істотно розширила своє продуктову пропозицію. За оцінками Gartner, компанія Palo Alto Networks стала одним з лідерів галузі в короткі терміни саме завдяки своїй інноваційній технології, а клієнтами компанії сьогодні є найбільші організації сфер виробництва, охорони здоров’я, освіти, ІТ – індустрії та фінансових послуг.

Отримання Silver статусу Palo Alto Networks дає ІНТРАСИСТЕМС і інші переваги: розширення спільних маркетингових активностей, використання технічних інструментів розробника і отримання комплексу рішень щодо забезпечення безпеки мереж за участю продукції компанії-партнера. Тому, ми впевнені, що присвоєння партнерського статусу сприятиме подальшій плідній співпраці!


Palo Alto Networks – американська компанія зі штаб-квартирою в Санта-Клара (Каліфорнія), заснована в 2005 році і є піонером підходу next generation для мережевого захисту. Інноваційна платформа мережевої безпеки ядром якої є next generation firewall, на базі унікальної, розробленої PA Networks технології App-ID, забезпечує безпеку мережі на рівні додатків, користувачів і контенту з використанням як фізичної так і віртуальної архітектури. Рішення мережевого захисту PAN відповідають найвищим вимогам до мережевої безпеки, як з продуктивності так і з функціональності, і є безумовними лідерами галузі, що підтверджено звітами Gartner, кількістю користувачів (77 750 в 100 країнах) і зростаючим обсягом продажів компанії (в 10 разів за останні 2 роки). Palo Alto Networks має представництва в 17 країнах, включаючи Австралію, Європу, Азію, Близький Схід, Китай і Японію.