fbpx

Новини

22/Січень
2018

ІНТРАСИСТЕМС стає партнером компанії Akamai Technologies

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про партнерство з компанією Akamai Technologies, світовим лідером в області доставки контенту, постачальником хмарних послуг для управління, оптимізації та захисту онлайн-контенту і бізнес-додатків.

ІНТРАСИСТЕМС завершила всі необхідні процедури оформлення партнерства і отримала право продавати всі продукти портфоліо Akamai.

Партнерство з Akamai дозволяє ІНТРАСИСТЕМС максимально наблизити до користувача популярні зарубіжні мережеві сервіси, пропонувати клієнтам послуги, які допоможуть їм знизити вартість інфраструктури за рахунок відмовостійкості, а також розширити свій спектр послуг за рахунок включення в нього рішень Akamai.

Akamai Technologies – постачальник послуг для акселерації веб-сайтів, провайдер платформ доставки контенту і додатків. Використовує 210 000 територіально розподілених серверів для більш швидкої доставки контенту відвідувачам.
CDN-сервери Akamai допомагають керувати трафіком на найбільш відвідуваних сайтах Інтернету, кеширують їх вміст і перерозподіляють інформаційні потоки всередині глобальної мережі. CDN-сервери використовуються також для відображення DoS-атак.
Akamai засновано в 1998 році.