fbpx

Новини

27/Листопад
2018

ІНТРАСИСТЕМС стає Oracle Specialized Partner і отримує одразу дві хмарні спеціалізації

Компанія ІНТРАСИСТЕМС розширює спектр хмарних спеціалізацій Oracle відразу у двох хмарних сервісах: Oracle Infrastructure as a Service і Oracle Management Cloud. Для ІНТРАСИСТЕМС розвиток напрямку Oracle Cloud є одним з пріоритетних і відтепер це підтверджено офіційними статусами вендора, що говорить про високий рівень експертизи компанії та наявність практичного досвіду з продажів і впроваджень хмарних сервісів Oracle.

Офіційні статуси Oracle Management Cloud Specialized Partner і Oracle Infrastructure as a Service Specialized Partner передбачають надання замовникам широкого спектру послуг, пов’язаних з перенесенням і експлуатацією корпоративних прикладних систем у хмару Oracle, а також консалтинг, впровадження та супровід хмарних сервісів вендора:

• Oracle Infrastructure as a Service – це клас різних, інтегрованих ресурсів публічної хмари Oracle – Compute, Storage, Network, Container, Ravello, Cloud Machine – які надають інфраструктурні можливості як сервіс, за передплатою з хмари Oracle і на базі можливостей напрямку Oracle Cloud at Customers.
• Oracle Management Cloud – це набір інтегрованих хмарних засобів моніторингу, управління і аналізу, заснований на технологіях машинного навчання і обробці великих обсягів операційних даних.

Для отримання нової експертизи фахівці ІНТРАСИСТЕМС виконали чималу роботу: пройдені всі кваліфікаційні тести від Pre-Sale до Implementation Specialist і реалізовано низку проектів з використанням Oracle Cloud. У компанії працює виділена команда експертів з напрямку Oracle Cloud, з метою вивчення практик впровадження найбільш перспективних хмарних рішень і надання замовникам унікальних консультаційних і проектних сервісів. Також, на черзі отримання нових спеціалізацій Oracle!

Компанія Oracle надає своїм партнерам пріоритетний доступ до демо – середовища. ІНТРАСИСТЕМС має власний хмарний ресурс Oracle для демонстрації конкурентних переваг Cloud технологій. Кількість замовників, що розглядають перенесення своїх інформаційних систем в хмару, росте, і можна прогнозувати подальше збільшення попиту. Наявність власної хмари, плюс наш накопичений досвід тестування найсучасніших технологій Oracle – запорука затребуваності нашої експертизи.