fbpx

Новини

30/Квітень
2020

ІНТРАСИСТЕМС стає Бронзовим партнером Flowmon Networks!

Компанія ІНТРАСИСТЕМС оголошує про новий партнерський статус – Flowmon Bronze Partner, вендора Flowmon Networks, лідера в розробці унікальних рішень мережевої аналітики для забезпечення надійної та безпечної роботи всіх служб підприємства і продуктивності його робочої сили. Завдяки вдосконаленій технології моніторингу і аналізу мережі власної розробки, рішення Flowmon Networks є незамінним інструментом для IT-фахівців і фахівців з інформаційної безпеки.


Фахівці ІНТРАСИСТЕМС успішно виконали всі вимоги сейлової і технічної сертифікації, і тепер в нашому активі Flowmon Certified Solution Consultant і Flowmon Certified Sales Consultant, а також доступ до всіх переваг партнера Flowmon Networks рівня Бронзовий.

Flowmon Networks
– високотехнологічна європейська компанія, яка спеціалізується на розробці рішень для моніторингу та забезпечення безпеки мережі, що використовують в якості вихідних даних статистичну інформацію з мережевого трафіку. Компанія визнана аналітичним агентством Gartner як єдиний європейський гравець на ринку продуктів NBA (Network Behavior Analysis). Починаючи з 2016 року, Gartner включає Flowmon Networks в свій Magic Quadrant для рішень моніторингу та діагностики продуктивності мережі (NPMD).

Рішення Flowmon Networks – високопродуктивні, легко масштабовані, прості в розгортанні і експлуатації, лідирують в сфері мережевого моніторингу серед інструментів, що базуються на використанні NetFlow / IPFIX протоколів. Великі корпорації, інтернет-сервіс провайдери, державні установи, а також невеликі і середні компанії покладаються на рішення Flowmon – для підтримки порядку в мережі, виявлення аномального трафіку і забезпечення контролю.