fbpx

Новини

29/Листопад
2021

INTRASYSTEMS – стала єдиним в Україні Veritas Platinum Partner!

Компанія INTRASYSTEMS, одна з лідерів у сфері системної інтеграції України, набула статусу Platinum у партнерській програмі Veritas Partner Force, міжнародного постачальника рішень для управління зберіганням інформації для організацій, виконавши вимоги до акредитацій та обсягу продажу даного рівня.

На сьогоднішній день INTRASYSTEMS є єдиним в Україні партнером Veritas зі статусом Platinum. Цей статус підтверджує необхідну кількість сертифікованих експертів у штаті нашої компанії та наявність у них відповідних компетенцій, що свідчать про глибокі знання продуктів та послуг Veritas. Крім цього, статус Veritas Platinum Partner вказує на наявність у наших спеціалістів професійного та кваліфікованого досвіду, достатнього для сертифікації компанії INTRASYSTEMS.

Новий статус надає партнеру найкращі умови для поширення та впровадження рішень Veritas, а також суттєво посилює можливості в галузі продажів, у тому числі доступ до розширеної партнерської підтримки для більш швидкого вирішення технічних проблем. Партнерська програма Veritas Partner Force створена для того, щоб забезпечити максимально можливий рівень сервісу клієнтам Veritas у всьому світі.

Рішення працюють на будь-яких платформах і охоплюють такі напрямки, як резервне копіювання та відновлення даних, забезпечення безперебійної роботи бізнесу, програмно-визначені сховища та управління інформацією. В основі кожного рішення Veritas для управління інформацією лежить принцип пріоритету інформації над інфраструктурою.

Компанія Veritas допомагає найбільшим у світі організаціям збирати, захищати, аналізувати та оптимізувати дані у найскладніших середовищах.

Потрібна консультація щодо рішень Veritas?

Залишіть запит і наші спеціалісти оперативно зв’яжуться з Вами.