fbpx

Новини

27/Квітень
2018

ІНТРАСИСТЕМС стала бізнес-партнером рівня Silver компанії MobileIron

Компанія ІНТРАСИСТЕМС встановила партнерські відносини з MobileIron, новатором і визнаним лідером в сфері управління та захисту мобільних пристроїв. ІНТРАСИСТЕМС отримала партнерський статус Silver і тепер має право представляти всі продукти вендора в області рішень з централізованого управління і захисту корпоративних мобільних пристроїв.

Сьогодні, використання смартфонів і планшетів в корпоративному середовищі має масовий характер, і співробітники компаній все більш залежні від мобільних пристроїв, що підсилює потребу у впровадженні інноваційних політик захисту і контролю над мобільними пристроями користувачів. Рішення MDM (Mobile Device Management) особливо затребувані компаніями галузей з найбільш високими вимогами до безпеки, включаючи сфери фінансових послуг, охорони здоров’я, фармацевтики і державного управління.

Багаторівнева модель безпеки MobileIron підтримує інтегроване управління мобільними пристроями (Mobile Device Management, MDM), управління мобільними додатками (Mobile Application Management, MAM) і управління мобільним вмістом (Mobile Content Management, MCM). Продукти MobileIron допомагають компаніям безпечно зберігати і передавати інформацію на мобільні пристрої, додатки і в хмарі, зберігаючи конфіденційність і довіру кінцевих користувачів. MobileIron 7 років поспіль є лідером квадранта Gartner і визнана найбільш швидкозростаючою компанією на ринку MDM (Mobile Device Manager).

Партнерство ІНТРАСИСТЕМС з лідером MDM рішень MobileIron дає нам можливість реалізовувати проекти будь-якої складності, і гарантувати не тільки успішне управління мобільними пристроями, а й забезпечувати безпеку корпоративної інформації, де б вона не знаходилася, зберігаючи конфіденційність будь-яких персональних даних, в той же час.